Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 51
  • Week 33
  • Adres Sportweg 10
    3560 Lummen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Put Sindy - P100
Wintmolders Annabelle - P100
6/2 - 4/6 - 10/4
09:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Elsen Dorien - P100
Kimpen Dorien - P100
6/3 - 2/6 - 10/4
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Benaets Yens - P200
Vos Jeroen - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geuens Caroline - P100
Roosen Kathleen - P100
6/1 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Biesmans Julie - P50
Demulder Hanne - P100
7/6 (5) - 7/6 (8)
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Huysmans Jorne - P200
Tullen Jorrit - P200
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Maeseneer Wouter - P200
Van de Pontseele Luïs - P100
1/6 - 7/5 - 10/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Nelissen Christophe - P200
Soetaert Grisjo - P200
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Mertens Raf - P300
Rousset Tom - P300
Camps Maarten - P300
Demulder Jan - P300
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Berghs Geert - P200
Purnal Wim - P300
Cunen Jonas - P200
Grauls Thomas - P300
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Berghs Geert - P200
Purnal Wim - P300
3/6 - 6/0 - 11/9
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuypers Michael - P300
Sannen Jeroen - P300
Winnaar
Mertens Raf - P300
Rousset Tom - P300
6/2 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Pollers Ine - P200
Pollers Sofie - P200
Buekers Katinka - P200
Vaes Caroline - P100
6/0 - 6/0
15:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Maes Eva - P200
Put Sindy - P100
Billen Stephanie - P200
Jeuris Lise - P200
6/2 - 6/3
15:45 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Pollers Ine - P200
Pollers Sofie - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Medjahed Jamel - P500
Put Niels - P500
6/2 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Gilissen Piet - P500
Persoons Dries - P500
6/3 - 2/6 - 10/6