username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel Delpire Femke
Trippaers Elke
V 6/1 - 6/2
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Snyers Sonja
Bellen Isabelle
W 6/2 - 4/6 - 10/7
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Deroover Sofie
Mathues Ina
W 6/4 - 6/3
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Vesters Heidi
Schrijvers Jessie
V 6/2 - 6/3
5047 T.C. SMASH KERMT DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel Mathe Michele
Geypens Jade
V 6/3 - 6/4
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. PADEL DAMES 6 (P100 - P200) Finale Hoofdtabel Buelens Lien
Vanlingen Nikki
W 6/3 - 6/1
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. PADEL DAMES 6 (P100 - P200) 1/2 finale Hoofdtabel Meynen Bernice
Landeloos Linsy
W 1/6 - 6/1 - 10/4
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 3 Zurinckx Caroline
Clerckx Christa
W 9/0
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule B - 1 Buelens Lien
Vanlingen Nikki
W 9/4
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER PADEL DAMES 6 (P100 - P200) Finale Hoofdtabel Renders Daphne
Boonen Lotte
W 6/2 - 4/6 - 10/7
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/2 finale D Schreurs Lisa
Meyers Laure
V 6/4 - 7/6 (5)
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/4 finale E Beets Anja W 6/1 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/4 finale D Beets Elien
Volders Inge
W 6/1 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 5 D Rutten Ann
Houbrechts Lieve
W 6/0 - 7/6 (2)
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 4 D Swerts Tamara
Gadeyne Ann
W 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D Grielen Silke
Dielis Bliss
V 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D Kreynen Wim
Truyens Sanne
V 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Lips Els
Reszczynski Albert
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Geenen Cedric
Lukarski Jessica
W 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Godts Tsawarong
Lukarski Jessica
W 9/4
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 259 896 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 3167 90 Detail
Totale ranking