Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 475 / 900
  • Week 33
  • Adres Manestraat 82/1
    3540 Herk-de-Stad
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Knoops Sofie - 3 ptn
Masset Fabienne - 5 ptn
Winnaar
Dupae Joke - 3 ptn
Thomas Christa - 5 ptn
6/4 - 6/3
09:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandenberg David - 5 ptn
Vandenberg Jordi - 10 ptn
Winnaar
Pintelon Geert - 5 ptn
Poelmans Kris - 10 ptn
6/1 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Snellinx Laura - 5 ptn
Winnaar
Dewith Celine - 3 ptn
6/1 - 6/0
09:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Stuyck Tineke - 25 ptn 7/5 - 6/2
11:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Celis Miet - 35 ptn
De Groof Anne - 20 ptn
Baeten Laure - 15 ptn
Noens Jolien - 40 ptn
6/3 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baute Sharona - 10 ptn
Vanspauwen Jordi - 3 ptn
Winnaar
Jordens Greet - 5 ptn
Poelmans Kris - 10 ptn
6/1 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Corvilain Laurent - 35 ptn
Nolmans Lars - 25 ptn
Vanmol Jorrit - 40 ptn
Vanmol Yannis - 5 ptn
6/2 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Daniels Sophie - 10 ptn
Van Oudenhove Freya - 10 ptn 3/6 - 6/3 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cox Xander - 25 ptn
Bongaerts Jelle - 30 ptn 6/3 - 2/6 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Aerschot Christof - 40 ptn 7/6 (6) - 1/6 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Millan Philippe - 3 ptn
Winnaar
Ceunen Joris - 10 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Theys Nele - 15 ptn
Van Oudenhove Freya - 10 ptn
Winnaar
Molders Jill - 5 ptn
Motmans Lisa - 25 ptn
6/1 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jamar Anja - 3 ptn
Vanoppre Thierry - 3 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lemmens Jan - 65 ptn
Persoons Christoph - 45 ptn
Winnaar
Scarpone Tomas - 85 ptn
Vanhees Jef - 25 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Mertens Tijs - 75 ptn
Quintens Vincent - 15 ptn
Borgers Felix - 5 ptn
Micheels Rutger - 75 ptn
7/5 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kemps Gitte - 30 ptn
Schroyen Stefanie - 40 ptn 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hulsteyn Andreas - 30 ptn
Winnaar
Hermans Kristof - 25 ptn
6/4 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hermans Nick - 3 ptn
Winnaar
Fannes Dimitri - 10 ptn
2/6 - 6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Creten Lotte - 60 ptn
Vilters Vanessa - 70 ptn
Winnaar
Goeleven Kim - 95 ptn
Vreys Laura - 45 ptn
1/6 - 6/2 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Gillet Liesbet - 45 ptn
Mathijs Thibo - 15 ptn
Meynen Bernice - 50 ptn
Hermans Nick - 3 ptn
7/5 - 7/5
15:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brebels Britt - 85 ptn
Winnaar
Thys Nanou - 85 ptn
6/2 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Raaffels Gilles - 60 ptn 0/6 - 7/6 (8) - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanmol Jorrit - 40 ptn
Winnaar
Rombaux Siebe - 45 ptn
7/5 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sneyers Kristof - 20 ptn
Winnaar
Huysmans Jochen - 30 ptn
1/6 - 6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Sneyers Inne - 20 ptn
Vilters Vanessa - 70 ptn
Boussu Nadine - 15 ptn
Hagelsteens Juline - 45 ptn
6/3 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Daniels Sophie - 10 ptn
Molders Jill - 5 ptn
De Groote Annemieke - 5 ptn
Geeroms Esther - 3 ptn
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Swinnen Bieke - 80 ptn
Caproens Dylan - 60 ptn
Winnaar
Bogaerts Sarah - 80 ptn
Jeunen Michiel - 65 ptn
6/2 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Clerix Pieter - 10 ptn
Stroeken Wesley - 15 ptn
Bogaerts Danny - 15 ptn
Vanbrabant Jos - 10 ptn
3/6 - 6/1 - 11/9
17:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Demeer Lucien - 3 ptn
Vanbergen Marnix - 3 ptn
Winnaar
Baeten Dries - 3 ptn
Brebels Peter - 3 ptn
7/5 - 6/1
17:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lambeets Anna - 25 ptn
Winnaar
Baeten Laure - 15 ptn
7/5 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Champagne Niels - 90 ptn
Petrov Filip - 90 ptn 6/1 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hermans Kristof - 25 ptn
Cox Xander - 25 ptn 0/6 - 6/4 - 6/3