Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 22/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 191
  • Week 33
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hinderijckx Isabelle - P100
Sel Magali - P100
0/2 opgave
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Steen Liselot - P50
Vanhoucke Jill - P100
6/4 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claerman Steven - P100
Holsteyn Sean - P100
Winnaar
Beyen Kevin - P100
Perseyn Bart - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laporte Mathijs - P100
Vercaemst Willem - P100
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Hecke Benny - P100
Windels Jonas - P100
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Byl Laurens - P100
De deyne Sander - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Calcoen Charlotte - P50
Van Gyseghem Greet - P100
7/5 - 7/5
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Capitaine Vanessa - P100
Cools Annik - P100
7/5 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beyen Kevin - P100
Perseyn Bart - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Denolf Cedric - P100
De Rous Thomas - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bauwens Ives - P100
Goethals Tim - P100
Brusselmans Gert - P100
Popeye Ciryk - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deschepper David - P100
Vancompernolle Jonas - P100
Winnaar
De Pauw Enzo - P100
Duyck Ewoud - P100
6/4 - 7/5
14:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Borny Ann- Sophie - P200
Brysse Vanessa - P200
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Carpentier Stefanie - P200
Duysburgh Claudia - P200
6/3 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Rycker Charlotte - P100
Plaieser Ann - P50
6/2 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Genouw Nathalia - P100
Laga Anja - P50
6/4 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Borny Stephanie - P200
Van Den Bossche Gwendy - P200
6/3 - 6/4
15:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vandeputte Nancy - P200
Vanhaecke Axelle - P200
7/5 - 7/5
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daele Christine - P100
Dutrieue Sarah - P100
6/3 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smet Mignon - P100
Dhooghe Barbara - P50
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Ponnet David - P200
Ponnet Stefan - P300
Herman Peter - P300
Rycx Mikaël - P300
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Vanlook Ben - P300
Vanmechelen Michiel - P300
7/5 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Waele Bart - P300
Wallaert Philippe - P200
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Acke Geert - P300
Versyck Stefaan - P200
6/4 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Ponnet David - P200
Ponnet Stefan - P300
7/5 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Derycke Bjorn - P300
Vanteghem Stijn - P300
7/6 (4) - 7/6 (4)
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Ruyter Sam - P100
Grillet Mathieu - P200
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Taets Nico - P200
Wallaeys Bart - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Ameloot Mick - P200
Van Landuyt Vasco - P100
7/6 (2) - 7/6 (2)
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Deputter Henri - P100
Peeren Yen - P200
Acou Geoffrey - P200
Tamsin Joeri - P200
7/5 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Catthoor Mieke - P500
De Cock Sara - P200
6/0 - 6/0
18:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vermeulen Louise - P200
Wittouck Louise - P500
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Proot Pieter - P100
Spillier Alexander - P200
6/1 - 6/1
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Binnard Marc - P200
Van Wonterghem Steve - P200
6/1 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Blomme Pieter - P100
De Zutter Christophe - P200
6/3 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Deputter Henri - P100
Peeren Yen - P200
6/4 - 6/3