username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel Reyniers Louise W 3/6 - 6/2 - 6/4
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel Meuwissen Norbert
Cobbaert Angeline
W 6/3 - 6/2
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Tanghe Katrien
Vandorpe Frank
W 6/3 - 7/6 (3)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX ENKEL DAMES 4 (15 - 30) 1/2 finale Hoofdtabel Sys Elise W 6/2 - 6/2
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Wybo Wim
Booy Joke
W 6/2 - 6/4
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2050 TC RUMBEKE PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule B - 2 Debondt Nathalie
Denolf Mieke
W Walk-Over (gewettigd)
2050 TC RUMBEKE PADEL DAMES 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel Declercq Line
Fiems Annelies
V 6/1 - 6/2
2050 TC RUMBEKE PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule B - 3 Lasters Stephanie
Laga Sandy
V 9/8
2050 TC RUMBEKE PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule B - 1 De Waele Gaetane
Willem Silke
W 9/2
2031 T.C. ST-MICHIELS PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel Baert Virginie
Bruynooghe Joris
W 6/4 - 7/6 (5)
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/4 finale E Peelaers Natascha W 3/6 - 7/5 - 7/6 (2)
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/4 finale D Peelaers Natascha
Dusselier Marie-France
W 6/4 - 6/2
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) poule - 5 E Vroman Loes W 6/1 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) poule - 5 D Vanhoutte Jessica
Vandenbussche Wendy
W 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D T'Kindt Isabel
Broucke Annick
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D T'Kindt Isabel
Iacono Jonas
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Lauwereins Rani
Debussche Drieke
W 9/0
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Debussche Drieke
Lingier Thybo
W 9/8 (7)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Heyman Sofie
Nuyttens Gregory
W 9/1
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 333 780 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 181 1017 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL DAMES 298 780 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR West-Vlaanderen - DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 239 8 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR West-Vlaanderen - ENKEL DAMES 4 (15 - 30) 28 10 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR West-Vlaanderen - ENKEL DAMES 5 (3 - 10) 33 10 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer initiator 10/01/2022