Dagplanning van

  • Datum 16/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 246 / 250
  • Week 34
  • Adres Hof Somergem 0
    9320 Erembodegem (Aalst)
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Pauw Laura - 35 ptn
Roels Yentl - 25 ptn
Winnaar
Accou Ann - 25 ptn
Degreef Catherine - 15 ptn
4/6 - 7/6 (2) - 10/2
10:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Blontia Pascale - 5 ptn
De Maeyer Inge - 10 ptn
7/5 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Adriaenssens Dirk - 50 ptn
Adriaenssens Sébastien - 3 ptn
Winnaar
Boutmans Luca - 3 ptn
Van Houte Pieter - 35 ptn
6/2 - 6/4
10:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Geeter Pascal - 20 ptn
De Rijck Pieter - 10 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
11:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Landuyt Francine - 10 ptn
Deckmyn Yves - 3 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van den Houte Chris - 3 ptn
De Ridder Eddy - 3 ptn
6/4 - 6/0
11:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Meskens Tom - 10 ptn
Van Neck Daan - 3 ptn
Winnaar
De Moor Bart - 5 ptn
Verhulst Kim - 3 ptn
6/1 - 6/1
11:30 DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van den Berghe Dirk - 5 ptn
Wyns Sam - 5 ptn
Boterbergh Jos - 10 ptn
Gheysens Marc - 5 ptn
5/7 - 6/4 - 10/3
14:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Allegaert Nancy - 15 ptn
Claus Evelien - 75 ptn
Delcour Caroline - 15 ptn
De Smedt Jera - 75 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
14:00 DUBBEL DAMES 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Blontia Pascale - 5 ptn
De Pauw Anja - 10 ptn
Bontinck Petra - 3 ptn
Verleyen Helga - 3 ptn
6/3 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Walraeve Lana - 45 ptn
De Bosscher Jens - 105 ptn
De Pauw Laura - 35 ptn
Van Cauwenberge Pieterjan - 90 ptn
6/0 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Damme Kathleen - 15 ptn
De Smet Alex - 15 ptn
6/4 - 6/7 (1) - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Vleeschouwer Wendy - 10 ptn
Trogh Gwendolien - 20 ptn
Winnaar
De Moor Ilke - 10 ptn
Gezels Anke - 20 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bokma Jade - 20 ptn
Pauwels Tim - 70 ptn
Winnaar
De Smedt Jera - 75 ptn
Haubourdin Arno - 3 ptn
6/4 - 6/7 (9) - 14/12
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dua Inez - 45 ptn
De Moor Bart - 5 ptn
Winnaar
Sarre Julie - 5 ptn
Cornelis Harry - 50 ptn
6/2 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Spruyt Bruno - 60 ptn
Van Cauwenberge Pieterjan - 90 ptn
6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Hauwere Kristof - 40 ptn
Keppens Iljen - 50 ptn
Allaer Thomas - 55 ptn
De Coninck Guy - 35 ptn
6/2 - 7/5