username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel De Meyer Stefanie
De Smedt Jera
V 6/1 - 6/3
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel De Waegeneer Ann
Van Doorsselaere Marjon
V 7/6 (5) - 2/6 - 10/4
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Vermeren Julie
Vertongen Sophie
W 6/2 - 6/1
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Temmerman Karlien
Van den Steen Claudia
W 5/7 - 7/6 (8) - 11/9
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Coppens Greet
Daem Tina
W 6/2 - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/2 finale Hoofdtabel Dobbelaire Anja
Libaers Maxine
W Walk-Over (gewettigd)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof PADEL DAMES 7 (P50 - P100) Finale Hoofdtabel Heyvaert Lies
Dhont Cloë
V 6/4 - 6/0
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 3 Cappaert Natalie
De Maere Deborah
W 9/3
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 2 Lens Amber
Roelandts Sofie
W 9/7
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 1 Heyvaert Lies
Dhont Cloë
V 9/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 6 (26 - 60) 1/2 finale D Baete Annick
De Dobbeleer Ellen
V 6/0 - 6/4
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 6 (26 - 60) 1/2 finale E De Dobbeleer Ellen W 2/6 - 6/4 - 6/3
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 6 (26 - 60) 1/4 finale E Callens Josefien W 6/0 - 6/2
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 6 (26 - 60) poule - 5 D Vanderstappen Amber
De Gols Krista
W 6/4 - 6/3
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/2 finale D Vandeweghe Fei
Depessemier Ingrid
V 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/2 finale D Depessemier Ingrid
De rouck Nils
V 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/8 finale D Buyse Liesbeth
Verhaegen Tom
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/8 finale D Buyse Liesbeth
De Prez An
W 9/8 (2)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 poule - 5 D De Moor Rebekah
De bruyne Lien
W 9/0
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 643 508 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4178 45 Detail
Totale ranking