Dagplanning van

  • Datum 27/07/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 570 / 580
  • Week 32
  • Adres Tennislaan 5
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandenbergh Bart - 3 ptn
Winnaar
Dillen Frank - 10 ptn
6/3 - 6/3
13:45 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
1/4 Finale
Kwalificatie
CRITERIUM Sleypen Charlotte - 75 ptn
Winnaar
Peeters Loes - 70 ptn
7/5 - 6/0
13:45 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vreys Laura - 50 ptn
Winnaar
Smeyers Britt - 40 ptn
6/1 - 6/2
13:45 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
1/4 Finale
Kwalificatie
CRITERIUM Verbakel Zoe - 45 ptn
Winnaar
Claes Hannah - 40 ptn
6/1 - 6/2
14:15 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van De Put Valerie - 10 ptn 6/1 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geboers Daan - 25 ptn
Holtzem Joeri - 15 ptn 6/1 - 7/6 (3)
16:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
1/4 Finale
Kwalificatie
CRITERIUM
Winnaar
Smeyers Sofie - 75 ptn
Van de Cruys Marie - 70 ptn 6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wyers Mark - 45 ptn
Winnaar
Bossi Philippe - 40 ptn
6/0 - 2/6 - 6/3
17:15 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verbraeken Kato - 10 ptn
De Witte Niels - 3 ptn
Bastiaens Yolanda - 10 ptn
Vreysen Yvo - 5 ptn
6/4 - 6/2
17:15 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moors Sven - 5 ptn
Oeyen Stijn - 55 ptn
6/4 - 7/5
17:15 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Boeck Joan - 60 ptn Verellen Bob - 70 ptn
17:15 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vos Janick - 35 ptn
Winnaar
Schoofs Luc - 50 ptn
6/1 - 6/4
17:15 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Fuchs Erik - 20 ptn
Dierckx Peter - 25 ptn 6/0 - 3/6 - 6/2
17:45 DUBBEL DAMES 25 1 (6 punten - 40 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Peters Mieke - 25 ptn
Vandamme Inge - 15 ptn
Melis Debbie - 20 ptn
Melis Steffanie - 20 ptn
17:45 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thys Nanou - 85 ptn
Cools Evelien - 70 ptn 6/2 - 7/6 (1)
17:45 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sevens Bart - 10 ptn
Winnaar
Stans Rik - 5 ptn
7/5 - 6/3
17:45 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Faes Hans - 35 ptn
Winnaar
Rubbrecht Eric - 45 ptn
6/2 - 6/3
19:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vlieger Kathleen - 5 ptn
Schellekens Lise - 75 ptn
Ceustermans Kato - 35 ptn
Meeus Hannah - 35 ptn
19:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanhoof Lynn - 50 ptn
Vanhoof Yanna - 10 ptn
De Boulle Valerie - 20 ptn
Melis Rosalie - 15 ptn
6/3 - 6/2
19:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cuypers Kurt - 15 ptn
Mertens Robbe - 35 ptn
Claes Jan - 20 ptn
Jans Kristof - 55 ptn
19:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Roy Ward - 70 ptn Mertens Koen - 55 ptn
19:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dufraing Liesbeth - 3 ptn
Hens Nathalie - 65 ptn
Geboers Viviane - 30 ptn
Verdonck Veronique - 60 ptn
19:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verheyen Britt - 45 ptn
Van Goethemd Kato - 50 ptn 6/0 - 6/0
19:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ooms Inge - 3 ptn
Winnaar
Verbakel Claire - 5 ptn
6/0 - 6/1
19:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hulsbosch Gert-Jan - 50 ptn Baldewijns Lars - 30 ptn
19:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verheyen Tim - 3 ptn Willekens David - 3 ptn
19:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bryon Luc - 30 ptn Roosen Karl - 25 ptn
20:45 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
Cuypers Britt - 65 ptn
Vervoort Katrien - 75 ptn
Broeckx Nathalie - 20 ptn
Jansen Els 1 - 80 ptn
20:45 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
Van Roey Evelyn - 60 ptn
Van Roey Gillian - 40 ptn
Evens Lien - 75 ptn
Schepers Lore - 55 ptn
20:45 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geukens Kristof - 65 ptn
Pipers Preben - 55 ptn
Dujardin Vincent - 60 ptn
Verellen Bob - 70 ptn
20:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM de Ruiter Niels - 45 ptn
Jansen Lennert - 45 ptn
Bukenberghs Yannick - 70 ptn
Timmermans Jens - 20 ptn