Dagplanning van

  • Datum 27/07/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 570 / 580
  • Week 32
  • Adres Tennislaan 5
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vanhoof Lynn - 50 ptn
Vanhoof Yanna - 10 ptn
Snoeks Loran - 30 ptn
Vercauteren Laura - 5 ptn
6/1 - 6/3
09:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Geukens Ellen - 5 ptn
Jansen Els 2 - 5 ptn
Tubbeckx Ann - 5 ptn
Vandoninck Wendy - 5 ptn
4/6 - 6/2 - 10/7
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Corbisier Philippe - 15 ptn
Goris Jef - 15 ptn
Bertels Wim - 20 ptn
Van Opstal Kris - 10 ptn
7/5 - 6/1
09:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Hannah - 40 ptn
Leysen Hanne - 50 ptn 6/2 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Willekens Marie - 10 ptn 6/1 - 6/1
09:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Luyckx Lennert - 30 ptn
Winnaar
Timmermans Jens - 15 ptn
2/6 - 6/3 - 7/5
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Doms Sil - 10 ptn
Winnaar
Stans Rik - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Stans Dirk - 10 ptn
Van Den Broeck Paul - 5 ptn 7/5 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peeters Lien - 15 ptn
Peeters Pascale - 10 ptn
Stubbe Yasmine - 15 ptn
Willekens Miguella - 3 ptn
6/0 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Geboers Suzy - 5 ptn
Poelmans Mieke - 10 ptn
Schildermans Steffi - 5 ptn
Stappaerts Els - 10 ptn
6/1 - 7/6 (5)
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lavreysen Hanne - 55 ptn
Vromans Elke - 85 ptn
Winnaar
Cools Evelien - 70 ptn
Vermeulen Ellen - 65 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Gorp Ellen - 25 ptn
Van Gorp Patrick - 5 ptn
Winnaar
Peperstraete Emilie - 15 ptn
Cuypers Kurt - 15 ptn
7/5 - 2/6 - 10/5
11:00 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Stans Dirk - 10 ptn
Van Veldhoven Harm - 30 ptn
Winnaar
Grossard Stephan - 25 ptn
Theeuwen Mario - 15 ptn
6/2 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Poelmans Dorien - 10 ptn
Winnaar
Coninx Annick - 3 ptn
6/7 (2) - 6/3 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heyligen Mathijs - 25 ptn
Winnaar
Holtzem Joeri - 15 ptn
6/2 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Goris Jef - 10 ptn 6/4 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Rommers Jeroen - 5 ptn
Winnaar
Dillen Frank - 10 ptn
6/4 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Willems Esther - 95 ptn
Lauvrys Yves - 30 ptn
Winnaar
Verheyen Ann - 85 ptn
Segers Dieter - 55 ptn
7/6 (2) - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Braeckman Maxime - 100 ptn
Moors Danny - 35 ptn
Dujardin Vincent - 60 ptn
Verellen Bob - 70 ptn
6/2 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hendriks Ine - 55 ptn 4/6 - 6/2 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandervoort Gert-Jan - 60 ptn 6/2 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bossi Philippe - 40 ptn
Winnaar
Segers Sven - 50 ptn
6/4 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 25 1 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Palmans Elke - 35 ptn
Van Goethemd Dana - 5 ptn
Winnaar
Melis Debbie - 20 ptn
Melis Steffanie - 20 ptn
7/6 (5) - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peperstraete Martje - 20 ptn
Cuypers Kurt - 15 ptn
Van Craenendonck Lien - 40 ptn
Peeters Jarne - 15 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verbraeken Kato - 10 ptn
De Witte Niels - 3 ptn
6/4 - 6/0
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Minnen Sander - 45 ptn
Sprangers Matthias - 45 ptn
Bukenberghs Yannick - 70 ptn
Timmermans Jens - 20 ptn
7/5 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Stans Dirk - 10 ptn
Stans Rik - 5 ptn
Stuyck Bert - 5 ptn
Van Opstal Kris - 10 ptn
6/1 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Gevers Tuur - 3 ptn
Nuyens Michael - 3 ptn
Meeus Luc - 3 ptn
Van Gorp Patrick - 5 ptn
6/0 - 7/5
15:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wijnants Charlotte - 5 ptn
Winnaar
Van Endert Noa - 30 ptn
7/5 - 6/1
15:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Peters Mieke - 25 ptn 6/3 - 4/3 opgave
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hulsbosch Gert-Jan - 50 ptn
Winnaar
Jansen Lennert - 45 ptn
6/0 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Roosen Karl - 25 ptn
Fuchs Erik - 20 ptn 7/6 (5) - 4/6 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claes Laurence - 70 ptn
Vos Elia - 20 ptn
Lodewyckx Hanne - 30 ptn
Verwimp Liesbeth - 60 ptn
6/2 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lyen Anne - 45 ptn
Van Doninck Jo - 45 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Husson Sabine - 3 ptn
Jansen Bob - 3 ptn
7/6 (3) - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schillebeekx Tibe - 30 ptn
Timmermans Jens - 20 ptn
Winnaar
de Ruiter Niels - 45 ptn
Stans Rik - 5 ptn
6/1 - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Thys Nanou - 85 ptn
Winnaar
Schellekens Lise - 75 ptn
6/2 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Bie Sidney - 90 ptn
Willemse Anton - 80 ptn 6/3 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Joos Tom - 50 ptn 6/4 - 6/3