username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel Mulders Michiel
Van Balen Tjorven
W 6/2 - 7/5
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Vandevenne Frank
Tegenbos Benjamin
W 4/6 - 6/4 - 10/4
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Dequeecker Chloe
Goris Jef
W 6/1 - 7/5
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Philipsen Mathijs
Philipsen Thomas
V Walk-Over (gewettigd)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Malavolta Maurizio
Cools Annelies
V 6/4 - 6/4
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule B - 3 Jansen Loesje
Van Baelen Jef
V 9/8
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule B - 2 Meynen Tim
Cuppens Liesbeth
V 9/8
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule B - 1 Vanhoof Lynn
Verlinden Lode
V 9/6
5096 T.C. HAM PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel Grielen Silke
Melis Jelle
V 7/6 - 2/6 - 10/8
5096 T.C. HAM PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) 1/4 finale Hoofdtabel Reynders Tim
Biesmans Tine
W 6/2 - 6/3
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 5 D Neyens Jarne
Hermans Senna
W 6/2 - 7/6 (5)
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 3 D Roosjen Lykle
Laroye Charly
W 7/6 (5) - 6/4
Tennis Team Cup DUBBEL GEMENGD 4 (70 - 120) poule - 3 D Saillart Meskerem
Saillart Masresha
W 3/6 - 7/6 (5) - 10/7
Tennis Team Cup DUBBEL GEMENGD 4 (70 - 120) poule - 3 D Ceustermans Jef
Saillart Masresha
V 6/3 - 6/4
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 4 (150 - 200) poule - 2 D Rentmeesters Seppe
Heidbuchel Jorrit
W 6/3 - 6/1
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D Smeets Julie
Beerten Pieter
V 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Theunissen Jordi
Broekx Bieke
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Theunissen Jordi
Peeters Bram
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Ooms Ingrid
Houdmeyers Geoffrey
W 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 2 D Degeling Joeri
Vanlitsenburg Hanna
V 9/2
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 184 1019 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL HEREN 2895 561 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer in opleiding KONINKLIJKE WEZEL T.C.04/09/2015