Dagplanning van

  • Datum 24/06/2022 - 25/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 24
  • Week 25
  • Adres Melkerijstraat 39 E
    9185 Wachtebeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
18:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 3
Cerpentier Lotte - 5 ptn
Van Bastelaere Anke - 45 ptn
Murre Anniek - 20 ptn
Wauters Femke - 45 ptn
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 3
Fruytier Katleen - 3 ptn
Vermeersch Christine - 3 ptn
Cloeckaert Karolien - 3 ptn
Simoens Linda - 3 ptn
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 2
Van De Voorde Peter - 35 ptn
Van Parys Bart - 50 ptn
Aelderman Nils - 35 ptn
Van De Voorde Wout - 50 ptn
18:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 2
Heyman Sonny - 3 ptn
Van De Walle Eric - 5 ptn
De Ruyck Jochen - 3 ptn
Verheye Kevin - 3 ptn
18:50 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 1
De Bruyne Kim - 50 ptn
De Cuyper Liesbeth - 15 ptn
Bolle Ellen - 15 ptn
Bun Miriam - 40 ptn
18:50 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 2
De Wilde Karen - 5 ptn
Hellemans Katia - 3 ptn
Claeys Carine - 5 ptn
Hamerlinck Linda - 3 ptn
18:50 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 3
D'Haene Tim - 60 ptn
Segers Hans - 35 ptn
Van Doorslaer Koen - 20 ptn
Vereecken Peter - 40 ptn
18:50 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 3
Dieleman Tony - 5 ptn
Dierick Bart - 3 ptn
Pauwels Mathieu - 3 ptn
Van Den Meersschaut Sven - 3 ptn
19:40 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 1
Bogaert Yasmine - 3 ptn
Hoornaert Lisa - 25 ptn
Cerpentier Lotte - 5 ptn
Van Bastelaere Anke - 45 ptn
19:40 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 2
Cloeckaert Karolien - 3 ptn
Simoens Linda - 3 ptn
Braems Len - 3 ptn
Tetaert Britt - 10 ptn
19:40 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 1
Aelderman Nils - 35 ptn
Van De Voorde Wout - 50 ptn
Colman Eddy - 30 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
19:40 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 3
De Vliegher Olivier - 3 ptn
Van De Weghe Pol - 3 ptn
Heyman Sonny - 3 ptn
Van De Walle Eric - 5 ptn
20:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 3
Bolle Ellen - 15 ptn
Bun Miriam - 40 ptn
Emmery Imke - 5 ptn
Scheir Sara - 5 ptn
20:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 3
De Vos Joke - 3 ptn
Lammens Elien - 3 ptn
De Wilde Karen - 5 ptn
Hellemans Katia - 3 ptn
20:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 2
Van Doorslaer Koen - 20 ptn
Vereecken Peter - 40 ptn
Baecke Jurgen - 10 ptn
Roegiers Pedro - 45 ptn
20:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 1
Dayers Luc - 3 ptn
Dayers Tuur - 3 ptn
Dieleman Tony - 5 ptn
Dierick Bart - 3 ptn
21:20 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 2
Murre Anniek - 20 ptn
Wauters Femke - 45 ptn
Bogaert Yasmine - 3 ptn
Hoornaert Lisa - 25 ptn
21:20 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 1
Braems Len - 3 ptn
Tetaert Britt - 10 ptn
Fruytier Katleen - 3 ptn
Vermeersch Christine - 3 ptn
21:20 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 3
Colman Eddy - 30 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
Van De Voorde Peter - 35 ptn
Van Parys Bart - 50 ptn
21:20 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 1
De Ruyck Jochen - 3 ptn
Verheye Kevin - 3 ptn
De Vliegher Olivier - 3 ptn
Van De Weghe Pol - 3 ptn
22:10 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 70 punten)
Pouleronde 2
Emmery Imke - 5 ptn
Scheir Sara - 5 ptn
De Bruyne Kim - 50 ptn
De Cuyper Liesbeth - 15 ptn
22:10 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 1
Claeys Carine - 5 ptn
Hamerlinck Linda - 3 ptn
De Vos Joke - 3 ptn
Lammens Elien - 3 ptn
22:10 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 100 punten)
Pouleronde 1
Baecke Jurgen - 10 ptn
Roegiers Pedro - 45 ptn
D'Haene Tim - 60 ptn
Segers Hans - 35 ptn
22:10 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 18 punten)
Pouleronde 2
Pauwels Mathieu - 3 ptn
Van Den Meersschaut Sven - 3 ptn
Dayers Luc - 3 ptn
Dayers Tuur - 3 ptn