09:30 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Homble Lisa - 3 ptn Lauwereyns Siri - 3 ptn |
7/5 - 6/1 |
09:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geerolf Matti - 3 ptn De Mey Branco - 3 ptn |
|
6/4 - 1/6 - 10/7 |
09:30 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Heldenbergh Thomas - 50 ptn |
6/4 opgave |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gekiere Stefaan - 30 ptn |
6/4 - 6/2 |
09:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Fortry Anthony - 20 ptn |
|
6/1 - 4/6 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geenen Kato - 10 ptn |
6/2 - 5/7 - 6/3 |
10:30 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mestdagh Isabelle - 20 ptn Vlaeminck Leen - 35 ptn |
6/3 - 7/5 |
10:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lycke Cindy - 30 ptn |
7/5 - 6/4 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
De Mey Branco - 3 ptn Varkas Matteo - 3 ptn |
|
0/0 opgave |
11:30 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Minne Margo - 45 ptn |
6/4 - 1/0 opgave |
11:30 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Vergote Niels - 60 ptn |
|
7/6 (6) - 6/3 |
11:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sinnaeve Steve - 40 ptn |
6/2 - 6/3 |
11:30 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mestdagh Philippe - 10 ptn |
3/6 - 6/0 - 6/4 |
12:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vertommen Oscar - 30 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Vancoetsem Britt - 15 ptn Vancoetsem Peter - 30 ptn |
7/6 - 6/3 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Huys Karen - 20 ptn Walgrave Helga - 10 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Clercq Justine - 5 ptn |
|
6/1 - 7/6 (3) |
13:30 |
ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Montoye Leslie - 15 ptn |
6/2 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Van Eenooghe Ward - 10 ptn |
|
7/6 - 6/2 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Brusseel Anja - 10 ptn Sevenhant Marc - 5 ptn |
7/6 (5) - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Willemarck Christine - 10 ptn |
|
6/7 - 7/6 - 10/7 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Rausch Vanessa - 25 ptn Pinsart Willem - 65 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claerbout Marjan - 5 ptn Maus Anne - 10 ptn |
5/7 - 6/3 - 10/4 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van horenbeeck Anne - 5 ptn Vertommen Oscar - 30 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Samson Nathalie - 10 ptn Claeys James - 20 ptn |
6/2 - 2/6 - 10/5 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Demey Bram - 25 ptn Evrard Gilles - 35 ptn |
|
7/6 - 4/6 - 10/6 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Benoot Daan - 3 ptn Dauwens Gilles - 3 ptn |
6/3 - 7/5 |
15:30 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Greefs Lena - 80 ptn |
2/1 opgave |
15:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Lantsoght Thibault - 80 ptn |
|
6/2 - 4/6 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Simoens Michel - 10 ptn |
|
6/3 - 6/7 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fierens Wim - 5 ptn |
6/1 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Deraedt Kristof - 55 ptn Pinsart Willem - 65 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Haverbeke Alex - 15 ptn Vergote Niels - 60 ptn |
7/6 - 3/6 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Caluwe Tom - 5 ptn De Caluwe Ziggy - 10 ptn |
2/6 - 7/5 - 10/5 |
17:30 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Van De Maele Mila Marit - 25 ptn |
|
3/6 - 7/6 - 6/3 |