09:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Straetemans Annabel - 9.3 (15 ptn) |
|
4/1 - 1/4 - 4/3 (5) |
09:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Waelburgs Louise - 9.5 (5 ptn) |
|
4/3 (4) - 4/1 |
09:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Druyts Cyriel - 5 ptn |
3/6 - 6/2 - 6/4 |
09:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Hontis Imme - 11.8 (1 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
10:15 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
Leenders Polders Sebastian - 9.6 (3 ptn) |
|
4/2 - 4/3 (2) |
10:15 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Meeuwissen Daan - 11.7 (2 ptn) |
4/0 - 4/3 (1) |
10:15 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sels Hanne - 11.7 (2 ptn) |
2/4 - 4/1 - 4/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Goyens Lien - 55 ptn Lindmans Sep - 40 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
De Herdt Joren - 11.4 (10 ptn) |
|
2/4 - 4/3 (3) - 4/3 (3) |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Schuermans Finn - 11.6 (3 ptn) |
|
4/3 (2) - 4/0 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Anneleen - 70 ptn Janssen Lotte - 50 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bergmans Nele - 5 ptn Putzeys Sven - 3 ptn |
6/1 - 6/2 |
12:45 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Laevskiy Michael - 9.8 (1 ptn) |
|
3/4 (5) - 4/3 (5) - 4/3 (1) |
12:45 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Piette Fran - 9.8 (1 ptn) |
4/2 - 4/3 (1) |
13:00 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Sikik Efe - 20 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smeets Jelle - 3 ptn Vervloet Benny - 5 ptn |
6/4 - 1/6 - 10/5 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Plessers Olivia - 11.6 (3 ptn) |
|
4/1 - 4/2 |
14:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ulenaers Stan - 13.7 (2 ptn) |
6/1 - 6/0 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rouffa Ronny - 10 ptn Willems Niels - 5 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/3 |
15:15 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boonen Mirre - 13.7 (2 ptn) |
6/2 - 4/6 - 7/6 (6) |
15:15 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bleyen Lyana - 25 ptn |
6/3 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dielemans Anastasia - 35 ptn Samuels Rachel - 40 ptn |
|
5/7 - 6/3 - 10/6 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sevens Natasja - 10 ptn Van Reempts Lauren - 5 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
16:45 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Schreurs Liesa - 13.3 (15 ptn) |
|
7/6 (6) - 6/4 |
16:45 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Foerier Emma - 10 ptn |
6/2 - 7/6 (7) |
17:30 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Boonen Bob - 15 ptn Custers Raf - 40 ptn |
|
7/6 (5) - 6/3 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Malcorps Lena - 25 ptn Savelkoul Cedric - 65 ptn |
|
6/4 - 4/6 - 10/3 |
18:15 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lemmens Eline - 5 ptn Hendrix Jarne - 5 ptn |
7/5 - 6/3 |
18:15 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Balas Steven - 50 ptn Ferrari Joeri - 30 ptn |
6/3 - 6/4 |
19:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Goyens Lien - 55 ptn Verheyen Kim - 5 ptn |
|
5/7 - 6/1 - 11/9 |
19:30 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Jansen Eva - 5 ptn Theunis Dominique - 3 ptn |
|
4/6 - 6/4 - 10/7 |
19:45 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Roex Maxine - 20 ptn Vandersteegen Margot - 5 ptn |
|
6/4 - 4/6 - 12/10 |
20:00 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maggen Michael - 60 ptn Vanderstukken Dries - 60 ptn |
4/6 - 7/6 (6) - 11/9 |
20:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deckers Nathalie - 10 ptn Aerts Nick - 40 ptn |
7/6 (4) - 5/7 - 10/8 |
21:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Exelmans Hilde - 20 ptn Hermans Jean - 10 ptn |
6/4 - 7/6 (4) |
21:15 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cypers Jorge - 10 ptn Otto Wesley - 15 ptn |
6/3 - 7/5 |
21:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cornelissen An - 80 ptn Peeters Maarten - 30 ptn |
6/1 - 6/1 |