Dagplanning van

  • Datum 16/05/2022 - 22/05/2022
  • Aantal inschrijvingen 89 / 96
  • Week 20
  • Adres Oude-Bruglaan 53
    9160 Lokeren
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dauwe Julie - P100
Van Den Broeck Hilde - P100
6/1 - 6/0
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clercq Charlotte - P50
De Troyer Lauren - P100
6/3 - 6/2
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Duchau Els - P100
Van Goethem Anja - P50
6/1 - 6/0
13:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosteels Kristel - P50
Van Achte Kim - P100
6/0 - 6/1
13:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 D'hoore Astrid - P200
Van Hecke Anouk - P300
6/4 - 6/3
13:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Laet Ann - P300
Depooter Ann - P200
6/2 - 6/1
13:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Canneyt Mieke - P300
Van Meulebroeck Bieke - P300
6/1 - 6/0
13:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Cock Wendy - P100
Vander Stricht Isabelle - P50
6/1 - 6/4
14:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Ostyn Jana - P300
Vanderbeke Katrien - P300
6/3 - 6/4
14:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cieters Sabrina - P300
Vandesype Jana - P300
7/5 - 4/6 - 10/8
14:30 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 Pollie Nicolas - P1000
Vandelanotte Kobe - P1000
6/1 - 6/2
14:30 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000
Winnaar
De Rouck Louis - P1000
Veys Xander - P1000
Dolfyn Philip - P1000
Kevelaerts Bram - P1000
7/6 - 0/6 - 10/6
15:45 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Catthoor Mieke - P300
De Cock Sara - P300
6/3 - 6/3
15:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Damme Wendy - P100
Vermeir Saartje - P50
6/4 - 6/7 (2) - 10/6
15:45 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 De Rouck Louis - P1000
Veys Xander - P1000
7/6 (6) - 6/3
17:00 PADEL HEREN 1 (P700 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P1000 De Bruijne Andy - P1000
De Weerdt Joris - P1000
5/7 - 6/3 - 10/4