Dagplanning van

  • Datum 15/08/2022 - 21/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 47
  • Week 33
  • Adres Holle Eikstraat 2
    1840 Londerzeel
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Moens Axelle - P200
Brusselmans Gert - P300
6/0 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Wachter Hanne - P200
Huyghe Nick - P300
6/3 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Mariens Margaux - P300
Schoepen Kris - P300
6/0 - 6/0
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Troyer Lauren - P100
Maes Yentl - P100
6/4 - 3/6 - 10/4
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van de Meirssche Jolien - P100
Van Bogaert Lennert - P100
7/5 - 6/0
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Koster Lieselot - P50
De Maeyer Dimi - P100
6/2 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Eeckhout Kjell - P300
Perdaens Piet - P300
7/6 (3) - 7/6 (3)
13:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Smedt Johan - P300
Tistaert Nicolas - P300
7/6 (8) - 7/6 (8)
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Guns Jan - P300
Steenackers Gunther - P300
6/3 - 7/6 (5)
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Ardoullie Cedric - P300
Detavernier Siebe - P300
6/4 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Rese Dimi - P300
Van Snick Arne - P300
6/4 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Baetens Danny - P400
Vereecke Noa - P400
Winnaar
Carlier Koen - P400
Segers Sam - P400
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Bladt Karl - P300
Van Crombrugghe Matthias - P400
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400
Winnaar
Carlier Koen - P400
Segers Sam - P400
Goossens Jurgen - P400
Van Biesen Frederic - P400
6/1 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Bastiaens Alex - P300
Mc Allister Oliver - P400
6/4 - 7/6 (5)
18:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Carlier Koen - P400
Segers Sam - P400
7/5 - 6/3