Dagplanning van

  • Datum 05/09/2022 - 11/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 83
  • Week 36
  • Adres Vrouwvlietstraat 65
    2800 Mechelen
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Devlies Sarah - P300
Smets Enzo - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Hove Ellen - P300
Huyghe Nick - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Carlier Ine - P300
Van De Winkel Arne - P300
7/6 - 7/6
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goovaerts Inge - P50
Jacobs Veronique - P100
Winnaar
Neels Els - P100
Verelst Vicky - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Prins Isabelle - P300
Van Baelen Jan - P300
4/6 - 6/3 - 10/5
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Camp Nikki - P300
Vermeulen Nick - P300
6/2 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tuyaerts Ellen - P100
Van Noyen Anke - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Neels Els - P100
Verelst Vicky - P100
6/4 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Asselberghs Loni - P300
Detavernier Siebe - P300
6/2 - 6/3
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ghewy Sofie - P100
Lambrechts Kelly - P100
6/2 - 6/3
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Saviolo Naomi - P100
Himpe Christophe - P200
6/0 - 6/0
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vetters Katleen - P200
Stevens Filip - P200
6/2 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Ba Nona - P200
Van Calster Joren - P200
6/3 - 3/6 - 10/8
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Den Eynde Elize - P100
Rijmen Mievis Seppe - P200
7/6 (5) - 1/6 - 11/9
18:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Maris Steffi - P200
Detavernier Bart - P200
6/1 - 6/2