Dagplanning van

  • Datum 08/08/2022 - 14/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 46 / 48
  • Week 32
  • Adres Koning Albertlaan Z/N
    3970 Leopoldsburg
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Brouwers Betty - P100
Theeuwen Mario - P200
6/1 - 3/6 - 10/8
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Das Messaliena - P200
Dierckx Guy - P200
Smeyers Britt - P200
Van den Bossche Kristof - P200
6/3 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Schrijvers Jessie - P200
Ceulemans Wesley - P200
Winnaar
Das Messaliena - P200
Dierckx Guy - P200
6/1 - 6/4
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Moerman Kimberley - P50
Muller Kevin - P100
Winnaar
Geypen Meya - P50
Geypen Joeri - P100
6/2 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fransen Kim - P50
Muller Yves - P100
6/2 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geypen Meya - P50
Geypen Joeri - P100
6/2 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Jacobs Kelly - P50
Segers Cindy - P50
6/1 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Alentijns Karen - P50
Vaes Ruth - P50
6/1 - 6/4
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Aksu Lâle - P50
Vranckx Renke - P50
6/1 - 7/6 (6)
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Claes Marissa - P50
Pesout Anneleen - P50
6/4 - 7/6 (2)
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mertens Sanne - P50
Vanherck Katrien - P50
7/5 - 6/3
16:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Feyen Lieven - P100
Vanlook Dieter - P100
6/3 - 6/4
17:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kustermans Jarno - P100
Kustermans Kristof - P100
6/1 - 6/1
17:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geypen Joeri - P100
Gombeer Tony - P100
6/1 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ceustermans Ben - P100
Wellens Chiel - P100
3/6 - 6/4 - 10/8
19:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Guijo Gomez Jordi - P200
Louwet Steven - P200
6/2 - 6/1
19:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kennis Glenn - P200
Walravens Alain - P200
7/5 - 6/1
20:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Noukens Gerry - P200
Schildermans Kristof - P200
7/6 (6) - 6/2