Dagplanning van

  • Datum 20/06/2022 - 26/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 158 / 160
  • Week 25
  • Adres Zomerloosstraat 48
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vandeputte Nancy - P300
Vermeulen Stephanie - P300
6/0 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Beuselinck June - P300
Storme Manon - P300
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Adjou Keenan - P300
Rogier Robby - P200
Proot Pieter - P300
Spillier Alexander - P300
6/1 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Annys Nicolas - P300
De Cock Bjorn - P300
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Boeraeve Andy - P300
Van Beneden Jeroen - P300
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Ramakers Bart - P300
Spegelaere Tony - P300
7/5 - 5/7 - 10/6
12:00 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Gilis Tine - P300
Vanden Berghe Megan - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 D'haene Charlotte - P50
Raes Stijn - P100
Winnaar
De Blaere Daisy - P100
Arijs Tom - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ramakers Katie - P50
Daems Norman - P100
6/2 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Schacht Jane - P50
Theys Tanguy - P100
6/2 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Lissnyder Glenn - P300
Eyland Sven - P300
Winnaar
Adjou Keenan - P300
Rogier Robby - P200
6/2 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bosschem Francis - P300
Litiere Ole - P300
6/3 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hanseeuw Rani - P50
Snauwaert Simon - P100
6/3 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Denolf Kurt - P400
Tavernier Dieter - P400
6/1 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Derycke Bjorn - P400
Vanteghem Stijn - P400
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Adjou Keenan - P300
Rogier Robby - P200
5/7 - 6/3 - 13/11
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Kemel Jonathan - P400
Qvick Milan - P300
7/6 (4) - 7/6 (4)
14:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Debussche Drieke - P100
De Groote Kenzo - P100
Winnaar
De Blaere Daisy - P100
Arijs Tom - P100
7/6 (5) - 3/6 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Benais Vincent - P400
De Waele Bart - P400
6/2 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Allewaert Bert - P400
Vanhee Vincent - P400
6/7 (5) - 6/2 - 10/6
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Grande Ann-Sophie - P200
Bockelandt Jean-Baptiste - P200
6/1 - 6/2
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dessin Joke - P200
Muyllaert Wim - P200
6/2 - 6/3
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Couvreur Janis - P200
Brouns Tim - P200
Schaut Saar - P200
De Brabander David - P200
6/3 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Tourlousse Arthur - P500
Vanhoutte Thorkild - P500
Winnaar
Dewachter Davy - P500
Lycke Arno - P500
6/0 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Butsraen Kevin - P400
Butsraen Kyliaan - P400
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Acker Jos - P400
Vandendriessche Gaetan - P500
6/2 - 6/7 (3) - 10/6
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Grymonprez Lisa - P200
Bodry Kevin - P200
4/6 - 6/3 - 10/4
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Couvreur Janis - P200
Brouns Tim - P200
Puystiens RaÏsa - P200
Vanbelle Anthony - P200
6/0 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Dewachter Davy - P500
Lycke Arno - P500
Claeys James - P300
Vansteelandt Cedric - P400
7/6 (2) - 6/4
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Couvreur Janis - P200
Brouns Tim - P200
7/5 - 6/2