Dagplanning van

  • Datum 11/07/2022 - 17/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 119 / 176
  • Week 28
  • Adres Filip Williotstraat 1
    2600 Berchem (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Wulf Pauline - P50
Geerts Laurien - P50
6/4 - 6/3
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50
Winnaar
Heremans Tina - P50
Raes Inge - P50
Biltjes Isabelle - P50
Cardinaels Krista - P50
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buedts Cor - P100
Buedts Peter - P100
Winnaar
Moerenhout Tim - P100
Wijns Bert - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Crols Philippe - P100
Gysen Kevin - P100
Engels Tom - P100
Rochtus Laurent - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loa Jonathan - P100
Peeters Christophe - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cristiaensen Giovanni - P100
De Wit Tom - P100
7/6 (4) - 7/6 (4)
09:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50
Winnaar
Heremans Tina - P50
Raes Inge - P50
Debruyne Wendy - P50
Merlier Els - P50
6/4 - 6/2
09:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Beukelaar Isabelle - P50
Gosselin Claudia - P50
6/4 - 7/5
09:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mertens Arne - P100
Mertens Wouter - P100
Winnaar
Crols Philippe - P100
Gysen Kevin - P100
4/6 - 6/4 - 10/8
09:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hofkens Alexander - P100
Michielsen Marijn - P100
Winnaar
Moerenhout Tim - P100
Wijns Bert - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Govaerts Olivier - P500
Van Heester Dirk - P500
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Heirman Cedric - P400
Mc Whinnie Alan - P500
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Aerts Loranne - P50
Peeters Katleen - P50
Winnaar
Heremans Tina - P50
Raes Inge - P50
3/3 opgave
11:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Mulia Tony - P500
Veen Patrick - P500
6/3 - 3/6 - 13/11
11:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Clercq Filip - P500
Mertens Joren - P500
Winnaar
Oosters Jan - P500
Wittel Sigi - P500
7/6 (5) - 7/5
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Crols Philippe - P100
Gysen Kevin - P100
Winnaar
Moerenhout Tim - P100
Wijns Bert - P100
4/6 - 6/3 - 10/7
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cappaert Natalie - P100
D'haese Alison - P100
6/4 - 6/4
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Francois Ann - P100
Meiresonne Katrien - P100
6/2 - 6/1
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tas Mart - P100
Vanderleyden Laura - P100
7/6 (6) - 7/6 (1)
12:30 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Keymolen Gregory - P500
Lambregts Axel - P500
Winnaar
Oosters Jan - P500
Wittel Sigi - P500
6/0 - 6/2
13:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Neus Deborah - P100
Van Raemdonck Kim - P100
4/6 - 6/3 - 10/4
13:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dilissen Anouk - P100
Quatannens Valerie - P100
6/3 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Faes Niels - P300
Janssen Tim - P200
Grypdonck Tim - P300
Van Eecke Rik - P300
6/2 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Huyghe Nick - P300
Van Reeth Arno - P300
6/3 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Saeger Sam - P300
Kempeneer Dario - P300
7/6 (2) - 7/6 (3)
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Schoepen Kris - P300
Vermeulen Dominic - P300
Winnaar
Moermans Stein - P300
Vaes Guy - P300
7/6 (4) - 6/7 (5) - 10/7
14:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Faes Niels - P300
Janssen Tim - P200
6/3 - 6/3
14:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bruggeman Preben - P300
Heeman Tom - P300
Winnaar
Moermans Stein - P300
Vaes Guy - P300
7/5 - 5/7 - 10/4
14:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meysman Stephanie - P100
Van de Meirssche Jolien - P100
6/1 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Torres Mateo - P700
Vandenberghe Kristof - P700
6/4 - 5/7 - 10/5
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Goyvaerts Christoph - P700
Wyseure Jeroen - P700
6/4 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Tercken Clemcy - P700
Zogaj Nikolas - P700
6/2 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Beke Tom - P700
Mees Joris - P700
7/5 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Moermans Stein - P300
Vaes Guy - P300
6/2 - 5/7 - 10/8
16:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Himpe Simon - P700
Van Belle Matthias - P700
3/6 - 6/4 - 10/6
16:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Bruyninckx Jeremy - P700
Wijns Ben - P700
6/2 - 6/1
17:15 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 De Smedt Timothy - P700
Devos Ruben - P700
6/4 - 6/4