Dagplanning van

  • Datum 31/01/2022 - 06/02/2022
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 5
  • Adres Ten Brielensesteenweg 55A
    8940 Wervik
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Grande Ann-Sophie - P200
Deserranno Floor - P200
6/1 - 6/3
09:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Decoene Lieve - P100
Vandermersch Celine - P100
7/5 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tack Ludwig - P100
Vandenbroucke Jurgen - P100
0/0 opgave
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cappelle Davy - P100
Ingels Matisse - P100
Winnaar
Dekein Marc - P100
Vantomme Ronny - P100
0/0 opgave
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Destaebel Maxime - P100
Vandeborre Kenny - P100
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/7
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tack Cedric - P100
Van De Weghe Frederick - P100
7/6 (5) - 7/6 (5)
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gorissen Karen - P50
Verhasselt Lotte - P100
6/0 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Croisier Alexandra - P100
Vanhecke Laurence - P100
6/4 - 7/6 (5)
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Goossens Virgini - P300
Neirynck Matthias - P300
6/1 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Laga Sandy - P200
Casteleyn Sven - P300
6/3 - 3/6 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Dooremont Kjell - P400
Mannaert Kristof - P400
5/7 - 6/2 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Demil Dirk - P400
Temmerman Dirk - P300
6/2 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Santelé Renaat - P200
Syx Timothy - P200
0/0 opgave
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Deryckere Arthur - P200
Verledens Aaron - P200
0/0 opgave
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Redant Jef - P200
Van Impe Brent - P200
Levecque Jasper - P200
Warreyn Tom - P200
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mathijs Ludwig - P200
Pothé Skrin - P200
6/3 - 6/2