Dagplanning van

  • Datum 13/09/2021 - 19/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 86
  • Week 37
  • Adres Oude Kuringerbaan 125
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Vanhoof Marieloor - P100
Hoekx Dennis - P200
6/0 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Arien Kristel - P50
Zimmermann Mieke - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geoffroy Nicole - P100
Nuyts Karin - P50
6/2 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Busschots Hilde - P100
Moesen Marleen - P100
7/5 - 2/4 opgave
11:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schoenaerts Aurelie - P100
Tackoen Julie - P100
6/3 - 6/2
11:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appeltans Lorre - P100
Guijo Gomez Jordi - P100
6/0 - 6/0
11:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Favoreel Maximiliaan - P100
Wevers Harm - P100
6/2 - 6/1
11:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Calster Seth - P100
Van Dongen Daan-Max - P100
6/2 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carrella Marco - P100
Cerullo Stefano - P100
6/2 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanholst Kenneth - P100
Willekens Pieter - P100
6/4 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Leysen Frank - P500
Serneels Bob - P500
6/2 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Zon Youp - P300
Walbers Jonas - P500
6/2 - 6/3
14:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dierckx Marco - P500
Van Bakel Niels - P500
6/2 - 7/6 (5)
14:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Scheys Sigrid - P500
Sheikh Mark - P500
Karremans Kurt - P500
Thoeng David - P500
6/3 - 6/4
17:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Chantraine Dominique - P200
Masopustova Ivana - P200
Winnaar
Blondeel Sara - P200
Lemmens Elke - P200
6/1 - 6/1
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Sneyers Michelle - P50
Weyts Karo - P50
6/3 - 6/2
17:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Huysmans Maryse - P200
Schoenaerts Nathalie - P200
6/3 - 6/2
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Slegers Hilde - P50
Swennen Greetje - P50
6/3 - 6/2
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bosschaerts Joyce - P50
Brams Mila - P50
6/0 - 6/0
18:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Spiessens Marie - P50
Van Look Els - P50
6/1 - 6/0