Dagplanning van

  • Datum 28/08/2021 - 25/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 276
  • Week 38
  • Adres Sportlaan 10 B
    3945 Ham
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Wijckmans Jan - 3 ptn
Wijckmans Josse - 3 ptn
6/4 - 6/2
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maes Britt - 30 ptn
Ten Haaf Annelies - 3 ptn
6/1 - 1/6 - 10/7
09:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Toelen Jennifer - 15 ptn
Toelen Franki - 20 ptn
Winnaar
Maes Jolien - 20 ptn
Maes Brent - 20 ptn
6/3 - 7/6 (4)
09:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Plessers Dennis - 10 ptn
Reykers Matthias - 5 ptn 6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Plessers Kiara - 75 ptn
Van Aeken Els - 5 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 10/7
11:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Carsetti Cindy - 5 ptn
Smolders Luca - 3 ptn
6/3 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 3 (3 - 25)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Maes Brent - 20 ptn
Claes Dennis - 5 ptn 6/0 - 6/0
12:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maes Britt - 30 ptn
Maes Jolien - 20 ptn
Winnaar
Peeraer Silke - 35 ptn
Toelen Jennifer - 15 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ten Haaf Annelies - 3 ptn
Maes Brent - 20 ptn
Gelade Marieke - 15 ptn
Gelade Geert - 5 ptn
6/0 - 6/3
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Carsetti Cindy - 5 ptn
Stalmans Kim - 10 ptn 6/0 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 5 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Peeters Marc - 5 ptn 6/4 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 100)
Finale
Hoofdtabel
Peeters Jochen - 80 ptn
Winnaar
Frederix Jeroen - 75 ptn
5/7 - 6/2 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Mivis Katrijn - 3 ptn
Winnaar
Beerten Laura - 3 ptn
6/7 (9) - 6/0 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dekelver Line - 10 ptn
Verbruggen Jens - 3 ptn
Winnaar
Hermans Lauren - 10 ptn
Thijs Jesse - 3 ptn
6/3 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Jochen - 80 ptn
Peeters Karel - 40 ptn
Franck Kristoff - 55 ptn
Huybrighs Christian - 55 ptn
6/2 - 7/6 (4)
18:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Pieters Nicky - 15 ptn
Stalmans Kim - 10 ptn
Winnaar
Dekelver Ella - 15 ptn
Ten Haaf Annelies - 3 ptn
6/0 - 6/0
18:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dept Tom - 3 ptn
Liberloo Sam - 75 ptn
Huybrighs Jos - 5 ptn
Theunckens Lennert - 80 ptn
6/2 - 6/3
20:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Coenen Tom - 5 ptn
Maes Peter - 10 ptn
Dept Tom - 3 ptn
Gils Gert - 3 ptn
4/6 - 6/0 - 10/4
20:00 ENKEL HEREN 35 2 (3 - 15)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Moors Danny - 15 ptn
Janssen Kevin - 15 ptn 6/2 - 6/2