Dagplanning van

  • Datum 06/09/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 36
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Martens Niels - P100
Vanbrabant Timmy - P100
6/0 - 6/0
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Germeys Matthias - P100
Lemaire Andy - P100
6/1 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grouwels Philippe - P100
Timmers Kevin - P100
7/6 (5) - 6/7 (4) - 10/7
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosmans Adriano - P100
Neyens Stijn - P100
Winnaar
Noben Andy - P100
Rouvrois Jonas - P100
7/6 (5) - 6/7 (4) - 10/7
10:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Noben Andy - P100
Rouvrois Jonas - P100
Winnaar
Franssens Tuur - P100
Ooms Stijn - P100
6/2 - 6/1
10:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gielen Ronald - P100
Vanlaer Kenneth - P100
6/4 - 6/4
10:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Essers Gert - P100
Moerkens Raf - P100
Courtois Damien - P100
Dereze Sven - P100
7/6 (5) - 6/7 (7) - 10/7
10:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jeurissen Joas - P100
Segier Gilles - P100
7/6 (5) - 6/7 (4) - 10/7
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Depaz Katrien - P50
Smeesters Tamara - P50
6/4 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dullers Anneleen - P50
Vanbilsen Greet - P50
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peters Marc - P200
Spelmans Kristof - P200
7/6 (4) - 6/7 (6) - 10/7
12:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Smeets Guy - P200
Vanbrabant Timmy - P100
6/2 - 6/2
12:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Croonenborghs Melvin - P100
Vanmol Xander - P200
6/4 - 6/4
12:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Broux Timmy - P200
Schroeyen Gunther - P200
Winnaar
Pluymers Pieter - P200
Vaes Andy - P200
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bessemans Ifor - P100
Olislagers Stijn - P200
6/2 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Weel Jens - P200
Vastmans Valère - P200
6/4 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cleiren Petra - P100
Schruers Yves - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Weyts Karo - P50
Germeys Matthias - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Donne Ann - P100
Goris Wim - P100
Cleeren Bea - P50
Rachidi Chaouki - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Greefs Keira - P50
Greefs Mick - P100
6/4 - 6/4
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Maesen Lois - P100
Truyers Xander - P100
6/2 - 6/1
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rochus Dorien - P50
Gielen Ronald - P100
Winnaar
Verboven Saar - P100
Essers Gert - P100
6/4 - 6/3
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jansen Els 1 - P100
Moerkens Raf - P100
Palmers Debbie - P50
Dereze Sven - P100
6/2 - 6/1
14:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Donne Ann - P100
Goris Wim - P100
Meynen Bernice - P100
Hermans Nick - P100
6/4 - 6/4