Dagplanning van

  • Datum 30/08/2021 - 05/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 130
  • Week 35
  • Adres Dreefvelden 1
    2860 Sint-Katelijne-Waver
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beckers Pino - P100
Schauwers Gert - P100
6/0 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Massart Michiel - P100
Van Den Heuvel Philippe - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smedt Stefan - P100
Schelfhaut Olivier - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Cat Joeri - P100
De Cort Bert - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Huybreghts Nick - P100
Verherstraeten Jelle - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kennes Sven - P100
Roelants David - P100
7/6 (8) - 7/6 (8)
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nauwelaerts Nathan - P100
Van Den Broeck Preben - P100
6/3 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Duflou Marie - P100
Keyaerts Patricia - P100
6/3 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deroover Riet - P100
Vermeulen An - P100
7/5 - 2/6 - 10/6
10:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hayan Anna - P100
Van Den Haak Ellen - P100
6/1 - 6/2
10:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Bruyn Ann - P100
Verse Pascale - P100
6/1 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Henderickx Geert - P100
Stafleu Joris - P200
Winnaar
Bruin Jeroen - P200
Peeters Dave - P200
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Magyar Matyas - P200
Van den Broeck Bart - P200
Winnaar
Broes Jordi - P200
Parms Tristan - P200
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Roekaerts Gijs - P200
Van Deyck Bram - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Mey Thomas - P200
Van der Beken Davy - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beckers Pino - P100
Van Gucht Kris - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Onghena Frederic - P200
Van den Meerschaut Dieter - P200
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vaes Guy - P100
Van Den Elsacker Kasper - P200
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Haesendonck Alec - P200
Wijnands Tom - P100
6/4 - 7/5