Dagplanning van

  • Datum 02/08/2021 - 08/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 54 / 56
  • Week 31
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Baecke Bert - P100
Staes Lucas - P100
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Heggerick Wim - P100
Quipor Kjell - P100
De Graeve Dylan - P100
Deprez Mike - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cattoor Kyana - P50
Proot Elke - P50
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Landuyt Vasco - P100
Vanoverberghe Lennart - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Denoyel Gilles - P100
De Ruyter Robben - P100
7/6 - 7/6
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dekeuninck Valerie - P50
Warmoes Jessica - P50
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bullen Jannes - P100
Dekeyzer Timothy - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Heggerick Wim - P100
Quipor Kjell - P100
6/3 - 6/4
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Ballegeer Flore - P50
Grammens Fe - P50
6/3 - 3/6 - 10/6
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Hermy Wendy - P50
Verhaege Veerle - P50
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Boghmans Kevin - P100
Vanthorre Yentl - P100
6/2 - 7/5
13:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Pyckavet Lisa - P50
Vervaecke Sofie - P50
5/7 - 6/3 - 10/8
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Denolf Cedric - P100
Doize Simon - P200
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Merchiers Tom - P200
Sobrie Maxim - P100
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bekaert Danny - P100
Uzeel Bart - P200
De Coninck Thomas - P200
Vanoverberghe Johan - P200
6/4 - 3/6 - 10/6
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Schietse Simon - P200
Van Durmen Gilles - P100
6/4 - 6/3
16:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lootens Barbara - P100
Vanderbruggen Kathi - P50
6/0 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laga Anja - P50
Van Den Bossche Daphne - P100
6/3 - 3/6 - 10/8
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bekaert Danny - P100
Uzeel Bart - P200
6/1 - 6/2
17:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bousson Veronique - P50
Tanghe Anne-Mie - P100
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dobbelaere Joeri - P500
Vroman Robin - P500
7/6 - 6/7 - 10/8
18:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Kesteloot Bryan - P300
Vanhecke Christophe - P500
7/6 - 7/6