Dagplanning van

  • Datum 27/12/2021 - 09/01/2022
  • Aantal inschrijvingen 634
  • Week 1
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Alossery Evelien - 20 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
Dewachter Joke - 45 ptn
Dewachter Guillaume - 70 ptn
6/4 - 1/6 - 10/2
09:30 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Coulier Vincent - 75 ptn
Deseure Thijs - 65 ptn
6/4 - 5/7 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cochuyt Gunther - 5 ptn
Cochuyt Peter - 5 ptn
Winnaar
Claeys James - 3 ptn
Verdickt Kenny - 5 ptn
6/4 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Delcour Nathalie - 10 ptn
Sinnesael Lies - 10 ptn 6/4 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Platteeuw Gorik - 45 ptn
Deklerck Lode - 55 ptn 1/6 - 6/4 - 7/6 (2)
09:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schuyesmans Jan - 10 ptn
Winnaar
Zorge René - 10 ptn
1/6 - 7/5 - 2/0 opgave
11:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Claeys Caroline - 15 ptn
De Vos Sofie - 20 ptn 2/6 - 6/4 - 10/7
11:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Brusseel Anja - 5 ptn 6/4 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gekiere Stefaan - 25 ptn
Winnaar
Van Lancker Nick - 25 ptn
6/4 - 6/3
11:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Laender Ellen - 40 ptn
Lams Kristina - 15 ptn
Van Gastel Gudrun - 25 ptn
Verstraete Natasja - 20 ptn
6/4 - 6/3
11:30 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Alossery Evelien - 20 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
Carpentier Stefanie - 100 ptn
Keukeleire Ralf - 10 ptn
6/4 - 6/1
11:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Chaehoe Kim - 5 ptn 6/0 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bosman Arthur - 50 ptn
Winnaar
Targett Maxime - 35 ptn
7/6 (4) - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Storme Claudia - 45 ptn
De Jonckheere Willem - 105 ptn
6/3 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cattoor Annelies - 5 ptn
Willemarck Christine - 10 ptn
5/7 - 6/1 - 11/9
14:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Evrard Gilles - 30 ptn
Lierman Mattijs - 30 ptn
Schoutteten Johan - 40 ptn
Van Puyenbroeck Jan - 20 ptn
7/6 - 3/6 - 10/7
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Jaeger Ann - 10 ptn
Delcour Nathalie - 10 ptn 6/2 - 4/6 - 7/6 (5)
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Snoecx Arthur - 90 ptn
Winnaar
Valgaerts Steve - 80 ptn
6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Moyaert Steve - 25 ptn
Vanhaecke Peter - 15 ptn 6/3 - 7/5
14:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Coene Bernard - 10 ptn 6/4 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Igodt Christian - 5 ptn 6/7 (5) - 6/4 - 7/6 (7)
16:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Wispelaere Ine - 10 ptn
Lams Kristina - 15 ptn
Winnaar
Casteleyn Merel - 25 ptn
De Vos Maura - 5 ptn
6/3 - 6/0
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Storme Claudia - 45 ptn
Seurynck Sven - 15 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Sutter Evy - 3 ptn
Janssens Johan - 5 ptn
Danneels Dorine - 10 ptn
Vermoote Patrick - 5 ptn
7/5 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 45 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van horenbeeck Anne - 10 ptn
Vermeersch Peter - 5 ptn
Winnaar
Brusseel Anja - 5 ptn
Sevenhant Marc - 5 ptn
6/4 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ryde Olivier - 15 ptn
Sirjacobs Stefaan - 10 ptn
Baert Franky - 10 ptn
Vanoutrive Nicolas - 20 ptn
6/1 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Kesteloot Bryan - 70 ptn
De Raedt Tiemen - 70 ptn 6/3 - 6/7 (3) - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Casteleyn Xander - 30 ptn
Winnaar
Roose Thomas - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 7/6 (4)
16:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Denys Kris - 45 ptn
Platteeuw Gorik - 45 ptn 3/1 opgave
16:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Serruys Estelle - 50 ptn
Winnaar
Pattyn Sara - 60 ptn
6/2 - 2/6 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vankerkhoven Charles - 5 ptn
Winnaar
Claeys James - 3 ptn
6/3 - 6/0
17:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Schutyser Sarah - 15 ptn
Phlypo Jonas - 15 ptn
Truyen Peggy - 15 ptn
Vermont Stefaan - 15 ptn
3/6 - 6/1 - 10/4
17:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pluvier Ben - 45 ptn
Schotte Jasper - 45 ptn
4/6 - 6/4 - 10/8
17:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Derez Julie - 25 ptn 2/6 - 6/4 - 6/1