Dagplanning van

  • Datum 21/06/2021 - 27/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 25
  • Adres Ranstsesteenweg .
    2520 Ranst
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Lenders Evelyne - P200
Vermeulen Dominic - P200
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Anthonis Annelies - P200
Eggermont Kenny - P200
7/5 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hermans Spencer - P100
Van Elst Tim - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Roef Dylan - P100
Roef Kevin - P100
6/3 - 6/2
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Berillon Celine - P200
De Mey Thomas - P200
6/4 - 6/4
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bleys Caroline - P200
Wittock Michel - P100
Winnaar
Vermeiren Wendy - P100
Eelen Hans - P200
7/5 - 7/6
10:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coulon Robert - P100
Crollen Thomas - P100
6/2 - 6/2
10:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Gastel Nick - P100
Van Tongerloo Thomas - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Binst Elke - P100
De Bruyn Ann - P100
6/0 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Wit Stephanie - P50
Van Den Bempt Audrey - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Meyer Mattias - P300
Vercammen Olivier - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Geboers Joost - P300
Verheyden Bart - P200
Winnaar
Van Hout Jan - P300
Waem Mattias - P300
6/3 - 6/2
14:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sijtsma Anke - P100
Verlinden Charlotte - P100
6/1 - 6/1
14:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ennekens Charlotte - P100
Kesselaers Sofie - P100
6/2 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Van de Merlen Arthur - P300
Wuyts Maxim - P300
7/5 - 7/6 (6)