Dagplanning van

  • Datum 26/07/2021 - 01/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 95
  • Week 30
  • Adres Emanuel Hielstraat 108
    9050 Gentbrugge
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Paepens Brent - P200
Pauwels Tim - P100
Coddens Pieter - P200
Schatteman Cedric - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Poppe Lukas - P100
Segers Joachim - P200
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vanhauwe Jonas - P500
Vanhauwe Peter - P500
7/5 - 7/6 (5)
10:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hoet Gilles - P500
Pynckel Frank - P500
7/5 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Mathijs Arne - P500
Mortier Louis - P500
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Decker Tim - P500
De Pauw Kurt - P500
Roels Philippe - P500
Van Houtte Wouter - P300
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Callaert Mario - P200
Schepens Gunther - P100
Winnaar
Colpaert Eli - P200
Smet Frederik - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Groote Jeffrey - P200
Hacke Stijn - P200
Winnaar
Paepens Brent - P200
Pauwels Tim - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Hulle Michiel - P200
Van Leuven Jonas - P200
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Decker Tim - P500
De Pauw Kurt - P500
De Muinck Bodhi - P500
Duhou Milan - P300
7/5 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Borbon Martinez Asdrubal - P500
Van Desteene Kristof - P500
7/5 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Janssen Björn - P500
L'Allemand Chris - P500
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Janssens Jarne - P300
Jottier Mathias - P500
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Colpaert Eli - P200
Smet Frederik - P200
Winnaar
Alen Gilles - P200
Lievens Pablo - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dooremont Kjell - P200
Pauwels Stijn - P200
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bral Kenneth - P100
Van der Poorten Jelle - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Raes Aron - P200
Pede Kristof - P100
Blondeel Mathis - P100
Hochepied Simon - P100
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sobrie Maxim - P100
Sobrie Oscar - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Batselier Jasper - P100
Mariën Lennart - P100
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 Demuynck Axel - P700
Remmery Edward - P500
6/2 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 De Muinck Bodhi - P500
Vandelanotte Florian - P1000
6/3 - 7/6 (5)
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700 De Petter Pepijn - P700
Van Hooreweghe Bavo - P700
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 700
Winnaar
Claeys Sam - P700
Duquesne Goran - P700
Pont Nicolas - P700
Viña Sten - P700
6/4 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Priem Mats - P200
Priem Stef - P300
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Dellaert Kobe - P300
Leijssen Rik - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Buysse Oswin - P300
Du Pre Stijn - P300
De Milt Pieterjan - P300
Van der Beken Jaro - P300
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300
Winnaar
Van Hout Jan - P300
Vranken Jens - P300
Delbaen Milan - P300
Maveau Maxim - P300
7/5 - 6/4