Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 77
  • Week 34
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Reynders Gunter - P200
Vanmol Maarten - P200
6/1 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bijloos Ruben - P100
Lanoye Lennert - P200
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Celis Sigi - P200
Eerdekens Jochen - P200
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Berben Levi - P100
Delalieux Niels - P200
Winnaar
Gijbels Erwin - P200
Swinnen Bert - P100
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jans Jill - P100
Ziembicki Karen - P100
Biesmans Julie - P50
Roosen Kathleen - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Raeve Lore - P100
Kippers Goele - P50
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Claes Dimitri - P200
Del Arbol Jonas - P200
6/2 - 7/6 (5)
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Gijbels Erwin - P200
Swinnen Bert - P100
7/5 - 6/3
14:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Jans Jill - P100
Ziembicki Karen - P100
Vanotterdijk Stefanie - P100
Vazquez Peralta Sandra - P100
6/1 - 6/0
14:15 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gaens Anouck - P100
Heymans Morgane - P100
6/4 - 7/6 (5)
14:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 D'ignazio Marco - P200
Martens Tom - P200
6/4 - 6/1
15:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandermeer Lindsay - P100
Willems Stéphanie - P100
Winnaar
Jans Jill - P100
Ziembicki Karen - P100
6/1 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Briers Wim - P300
Dendale Paul - P500
Verlinden Maarten - P500
Weyens Maarten - P300
6/4 - 6/3
15:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Deswarte Frank - P500
Rousset Tom - P300
6/4 - 6/3
16:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Briers Wim - P300
Dendale Paul - P500
2/6 - 6/0 - 10/6
16:30 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Rynders Stef - P500
Sannen Jeroen - P300
Gilissen Piet - P500
Persoons Dries - P500
3/6 - 7/6 (6) - 10/7
17:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Rynders Stef - P500
Sannen Jeroen - P300
Bervoets Arno - P500
Caeyers Jasper - P500
7/6 (6) - 3/6 - 10/8