Dagplanning van

  • Datum 09/08/2021 - 15/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 51
  • Week 32
  • Adres Kwekelaarstraat 4
    1785 Brussegem
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Ooms Sam - P100
Van Dooren Louis - P100
Goosse Julien - P100
Van Nerom Ward - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Antonis Noah - P100
Van der Straeten Dries - P100
7/5 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Ooms Sam - P100
Van Dooren Louis - P100
Goossens Jurgen - P100
Perdaens Piet - P100
6/2 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
Van Hout Jan - P300
Waem Mattias - P300
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Fol Mauro - P200
Verbesselt Evert - P300
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
De Gang Jan - P300
Swinnen Wim - P300
Ardoullie Cedric - P300
Frederiks Guido - P200
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vanmaele Brecht - P300
Vanmaele Roel - P300
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
De Gang Jan - P300
Swinnen Wim - P300
De Greef Thierry - P300
Depauw Robby - P300
4/6 - 6/3 - 10/8
13:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
Claessens Jan - P200
De Keersmaeker Bart - P300
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Duerm Herwig - P500
Van Hoof Steven - P500
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
De Ridder Cedric - P300
Loos Sven - P300
De Gang Jan - P300
Swinnen Wim - P300
6/2 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Pessemier Vincent - P300
Wanlin Nicolas - P500
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Anthonis Kristof - P300
Van De Venne Yves - P500
6/3 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Kimpe Michel - P500
Stalpaert Bart - P500
7/6 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Backer Bjorn - P500
De Smet Thomas - P500
6/1 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Cock Kevin - P500
Dewinter James - P500
7/6 (4) - 7/5
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Muyldermans Robbe - P300
Pauwels Jonas - P500
6/3 - 6/2