Dagplanning van

  • Datum 06/09/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 85
  • Week 36
  • Adres Jasmijnenweg 2
    9100 Sint-Niklaas
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vos Pascal - P100
Laureys Mike - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandevelde Niels - P100
Vandevelde Robin - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coulon Robert - P100
Crollen Thomas - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cooreman Davy - P100
De Backer Arnaud - P100
7/6 - 7/6
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dereymaeker Wim - P100
Pelgrims Freek - P100
6/1 - 6/1
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goossens Thierry - P100
Verhulst Sven - P100
6/3 - 6/2
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pede Kristof - P100
Vanderheyden Nicholas - P100
6/3 - 6/2
10:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Adriaenssens Sara - P50
De Schoesitter Vicky - P50
6/4 - 6/4
11:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van de Meirssche Jolien - P50
Van der Linden Célestine - P50
6/2 - 6/2
11:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Maere Deborah - P50
Poppe Annelien - P50
6/4 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Kerckhove Vanessa - P50
Van Lierde Leen - P50
6/1 - 6/1
13:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Dobbeleer Björn - P300
De Dobbeleer Yens - P500
6/1 - 6/0
13:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Boeck Zjef - P500
Westerlinck Aaron - P500
7/6 - 4/6 - 10/5
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Adriaenssen Lieselot - P50
Cliquet Anthony - P100
6/1 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Wit An - P50
Jeurissen Dries - P100
6/2 - 6/2
16:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Kerckhove Vanessa - P50
Colman Lieven - P100
6/4 - 6/4
16:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Amar Hanane - P100
Maes Bart - P100
7/6 - 7/6
16:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Murphy Yasmine - P50
De Rauw Elias - P100
6/2 - 6/1
16:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goossens Keela - P50
Vandemeerssche Michael - P100
7/6 - 6/7 - 10/7