Dagplanning van

  • Datum 19/07/2021 - 25/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 85
  • Week 29
  • Adres Jasmijnenweg 2
    9100 Sint-Niklaas
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cansse Jelle - P100
D'Hondt Michael - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Cooman Davy - P100
Goossens Kenny - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Poppe Lukas - P100
Schneider Michaël - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tanghe Rudy - P100
Tanghe Yoran - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kerckvoorde Tim - P100
Van den berghe Bert - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Durpel Kas - P100
Leeman Hans - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Muyshondt Rik - P100
Vandenbroucke Bert-Jan - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Praet Filip - P100
Wiels Tibo - P100
6/4 - 6/3
12:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Marteau Mario - P300
Van Rode Tim - P300
Winnaar
Pyliser Sam - P300
Roland Stefan - P300
6/4 - 6/3
12:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Loose Mathias - P300
Maes Koen - P300
7/6 - 7/6
13:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Pyliser Sam - P300
Roland Stefan - P300
6/3 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Eeckhoudt Martino - P300
Smet Frederik - P200
6/4 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 Mc Whinnie Alan - P300
Van Der Aa Frank - P300
Winnaar
De Corte Koen - P300
Mbuyu Cedric - P200
6/4 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Corte Koen - P300
Mbuyu Cedric - P200
6/4 - 6/3
14:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 300 De Lille Peter - P200
Wessels Rodolphe - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Alen Gilles - P200
Lievens Pablo - P200
D'Angelo Robin - P200
Van Nerom Ward - P100
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Baele Matthias - P200
De Schoesitter Jordy - P200
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Oosters Jan - P200
Wittel Sigi - P200
D'Heer Kristof - P200
Van Driessche Jochen - P100
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Carnoy Lucien - P100
Imschoot Kristof - P200
7/6 - 7/6
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Coster Kurt - P200
Segers Sven - P200
6/3 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
De Bock Tim - P100
Lydou Timothy - P200
De Beule Kenny - P200
D'hondt Geoffrey - P200
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Derde Benjamin - P200
Steeman Tom - P200
Van De Gucht Fransy - P200
Verbeken Kristof - P200
6/3 - 6/2
18:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Goossens Thierry - P100
Mbuyu Cedric - P200
Winnaar
Bormans Nathan - P200
Roye Ruben - P200
7/6 - 7/6