Dagplanning van

  • Datum 07/06/2021 - 13/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 46
  • Week 23
  • Adres Spinstersstraat 117
    9600 Ronse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Castiau Dimitry - P100
Coorevits Brecht - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Delmotte Frederik - P100
Heylens Gregory - P100
6/2 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Balcaen Maarten - P100
De Leeuw Wim - P100
6/3 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clercq Lieven - P100
Vandercoilden Philippe - P100
6/2 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Coker Seppe - P100
Podevijn Colin - P100
6/3 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Symons Miguel - P100
Verzelen Simon - P100
6/4 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Rese Dimi - P100
Vermeulen Brent - P100
6/4 - 7/5
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Masco Ophelie - P200
De Greve Olivier - P200
6/1 - 6/0
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Uytterhaegen Natacha - P100
Dujardin Christophe - P200
6/3 - 6/2
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Derycke Virginie - P100
Audooren Nick - P200
0/6 - 6/4 - 10/4
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Achter Kaatje - P100
De Wever Pieter - P200
6/2 - 5/7 - 10/8
15:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Delange Luna - P500
Dhondt Elke - P500
6/0 - 7/6 (5)
15:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bonnarens Jana - P500
Van Den Broeck Nathalie - P500
Winnaar
De Block Eva - P500
Maligo Marie - P500
6/1 - 7/6 (5)
16:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lammens Nina - P500
Vleminckx Veerle - P500
6/2 - 6/0
16:00 PADEL DAMES 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dom Evelyne - P500
Meys Annouck - P500
Winnaar
De Block Eva - P500
Maligo Marie - P500
6/7 (3) - 7/6 (4) - 10/4