Dagplanning van

  • Datum 05/07/2021 - 10/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 54
  • Week 27
  • Adres Galgebergstraat 41
    3000 Leuven
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Outdoor
  • Wedstrijdleider Peys Nobby
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Dierickx Nick - P200
Dierickx Robby - P200
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Borgers Karl - P100
De Maeseneer Wouter - P200
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Broes Jordi - P200
Stafleu Joris - P200
Winnaar
Beazar Bob - P200
Sundermann Dean - P200
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Backer Dieter - P200
Vanhentenrijk Simon - P100
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van de Pontseele Luïs - P100
Van De Pontseele Timo - P200
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Berghs Tom - P200
Delvaux Filip - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Demeûs Olivier - P200
Warlop Marc - P200
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Reszczynski Jorn - P100
Van Acker Jochen - P200
7/5 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Juste Robin - P500
Logghe Maarten - P500
Cautaerts Bo - P500
Michiels Siggi - P500
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Cock Kevin - P500
Dewinter James - P500
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Meersman Thomas - P500
Haesendonck Tim - P500
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Huybrechts Jelle - P500
Persoons Dries - P500
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Jadoul Didier - P500
Schoofs Stephane - P500
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Juste Robin - P500
Logghe Maarten - P500
Winnaar
Medjahed Jamel - P500
Simons Ben - P500
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Oyen Sofie - P500
Antoine Axel - P500
6/3 - 6/2