Dagplanning van

  • Datum 09/06/2021 - 20/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 835 / 835
  • Week 24
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Peters Ian - 15 ptn
Sansom Steff - 3 ptn
Winnaar
De Gruyter Maarten - 5 ptn
Geukens Ivan - 25 ptn
6/1 - 7/5
09:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Reeskens Martin - 5 ptn
Winnaar
Daerden Eric - 5 ptn
7/5 - 1/6 - 7/5
10:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vlasselaerts Toon - 10 ptn 6/0 - 6/1
10:15 ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verhoeven Lieven - 45 ptn 6/0 - 6/3
10:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Moons Mariet - 3 ptn
Switten Sabine - 5 ptn
Jans Lene - 5 ptn
Vandekerckhove Evi - 3 ptn
6/4 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Nijs Marijn - 20 ptn
Otto Wesley - 5 ptn
Winnaar
De Gruyter Maarten - 5 ptn
Geukens Ivan - 25 ptn
6/4 - 6/3
10:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Paesen Domien - 10 ptn
Philipsen Mathijs - 3 ptn
Gielen Tibo - 10 ptn
Vandormael Thomas - 3 ptn
6/4 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Maes Lou - 25 ptn
Winnaar
Appeltans Tina - 20 ptn
1/6 - 6/3 - 6/4
10:45 ENKEL JONGENS U11 4 (11.6 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hosten Rune - 11.1 (25 ptn)
Van San Alexander - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 2/4 - 4/3 (5)
11:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Hulsel Luc - 30 ptn
Appeltans Marc - 25 ptn 7/6 (2) - 6/2
11:15 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandewaerde Guy - 25 ptn 6/4 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heyselbergs Toon - 15 ptn
Winnaar
Heleven Jarne - 30 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Liesenborgs Heidi - 15 ptn
Luyten Suzy - 15 ptn
6/4 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sillis Toon - 40 ptn
Winnaar
Cesar Frank - 45 ptn
6/3 - 6/1
12:15 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bodson Dominique - 35 ptn
Gaens Anouck - 25 ptn
Winnaar
Celis Miet - 35 ptn
De Groof Anne - 20 ptn
6/4 - 1/6 - 10/7
12:15 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bauwens Dirk - 40 ptn
Budenaers Koen - 45 ptn 7/6 - 6/7 - 5/2 opgave
13:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanbrabant Kim - 3 ptn
Was Kristof - 5 ptn
7/5 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Severyns Liv - 40 ptn 6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sneijers Yasmine - 20 ptn
Sneijers Yannick - 10 ptn
Winnaar
Wellens Amber - 15 ptn
Coolen Joël - 10 ptn
6/3 - 7/6 (7)
13:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Crahay Aurelie - 10 ptn
Vandenberg Yves - 5 ptn
Peeters Ann-Sofie - 3 ptn
Peeters Alexander - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
13:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verhaegen Arthur - 65 ptn 6/4 - 7/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fabry Luka - 65 ptn
Pittomvils Kristof - 25 ptn
Jolling Lies - 65 ptn
Jolling Koen - 20 ptn
6/1 - 4/6 - 10/1
14:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Eevers Bart - 20 ptn
Slegers Dirk - 40 ptn
Cops Gerard - 40 ptn
Crv David - 20 ptn
6/3 - 6/1
14:30 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Daniels Sophie - 10 ptn
Winnaar
Roex Eline - 3 ptn
3/6 - 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Loysch Joke - 10 ptn
De Notarpietro Marisa - 5 ptn 6/0 - 6/3
14:45 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Paesen Domien - 10 ptn 6/3 - 5/7 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cesar Frank - 45 ptn
De Troyer Tom - 40 ptn
Winnaar
Gielen Pieter - 75 ptn
Meuwis Arne - 40 ptn
6/4 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
LOTTO BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Hoedt Merel - 115 ptn nr. 12 BIS
Liebens Klaartje - 110 ptn nr. 19 6/1 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Put Marie-Julie - 30 ptn
Aerts Stephanie - 30 ptn 6/4 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Collignon Kylian - 90 ptn
Lamers Tom - 80 ptn 6/3 - 6/0
15:45 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Grochowczak Joachim - 3 ptn
Meuwis Jan - 3 ptn
6/1 - 7/5
15:45 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schols Ruth - 3 ptn 6/3 - 7/5
15:45 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Iven Gert - 5 ptn
Dumont Jean-Marie - 10 ptn 6/4 - 3/6 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Haex Annick - 3 ptn
Ghoos Stef - 5 ptn
Van Der Voort Caroline - 3 ptn
Swennen Joeri - 3 ptn
6/1 - 7/5
16:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van San Sonia - 75 ptn
Winnaar
Fisette Camille - 85 ptn
6/0 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandormael Frederik - 15 ptn
Winnaar
Elens Bram - 25 ptn
6/2 - 6/4
16:15 DUBBEL DAMES 1 (140 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Swennen Dirkje - 105 ptn
Van Baelen Mirte - 95 ptn
Winnaar
Boeykens Elyne - 110 ptn
Dom Evelyne - 90 ptn
6/2 - 6/2
16:15 ENKEL MEISJES U11 4 (11.6 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Dyck Margot - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Gestel Ella - 11.2 (20 ptn)
4/1 - 0/4 - 4/2
17:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Valck Hilde - 3 ptn
Quintiens Claire - 5 ptn
Winnaar
Legros Daphne - 10 ptn
Lemmens Nele - 5 ptn
6/4 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
LOTTO BELGIAN CIRCUIT D'Hoe Benjamin - 115 ptn nr. 14
Winnaar
Cuypers Seppe - 110 ptn nr. 20
6/4 - 6/3
17:15 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Quanten Veerle - 50 ptn
Vranken Lien - 40 ptn
Winnaar
Aerts Stephanie - 30 ptn
Convens Naomi - 40 ptn
6/4 - 6/3
17:15 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dewit Hanne - 15 ptn
Van Malcot Kirsten - 15 ptn
0/6 - 6/4 - 10/4
17:15 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cesar Valerie - 20 ptn
Stappaerts Olivier - 25 ptn
Dupont Kirsty - 30 ptn
Putzeys Steven - 30 ptn
6/4 - 6/2
17:15 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Liberloo Sam - 75 ptn
Verhaegen Arthur - 65 ptn
Winnaar
Braeckman Maxime - 105 ptn
Moors Danny - 35 ptn
6/4 - 7/6 (6)
17:15 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cornelissen Jonas - 15 ptn
Gielen Pieter - 75 ptn
Claes Senne - 30 ptn
Claes Soren - 45 ptn
6/4 - 6/3
17:15 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Spaas Hilde - 30 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 30 ptn
6/2 - 6/0
17:15 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Salle Olivier - 30 ptn 6/1 - 6/1
19:15 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Oud Mara - 65 ptn
Gielen Pieter - 75 ptn
Winnaar
De Geest Tine - 90 ptn
Ooms Robin - 50 ptn
3/6 - 7/5 - 11/9