Dagplanning van

  • Datum 15/08/2021 - 28/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 169 / 268
  • Week 34
  • Adres Manewaarde 82
    9880 Aalter
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lust Henri - 30 ptn
Taghon Baziel - 85 ptn
Winnaar
Heynze Christophe - 80 ptn
Lievens Thomas - 25 ptn
6/4 - 5/7 - 10/5
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Buck Emilie - 10 ptn
Den Blauwen Eva - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Den Heuvel Manon - 40 ptn
Fraeye Jarne - 75 ptn
Winnaar
Hoornaert Lisa - 15 ptn
Heynze Christophe - 80 ptn
6/4 - 6/1
11:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Cock Simon - 10 ptn
Impens Lieven - 50 ptn
De Knock Alexander - 15 ptn
Snoeck Diedrik - 40 ptn
4/6 - 6/4 - 10/5
11:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Coryn Vincent - 20 ptn
Devreese Maarten - 10 ptn
Winnaar
Sanders Luc - 10 ptn
Taghon Bert - 10 ptn
6/1 - 6/1
11:30 DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Decker Babette - 45 ptn
Van Deynse Zoë - 65 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Carpentier Stefanie - 95 ptn
Lietaer Lise - 55 ptn
Dewulf Manon - 95 ptn
Van Den Heuvel Manon - 40 ptn
7/5 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Campenhout Ellen - 10 ptn
Van Kerrebroeck Anneke - 5 ptn
Winnaar
Buyse Ingrid - 5 ptn
De Backer Ann - 10 ptn
6/2 - 7/5
13:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Snoeck Diedrik - 40 ptn
Standaert Jan - 40 ptn
6/4 - 6/0
13:45 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Mey Anouk - 10 ptn
De Roeck Sieben - 45 ptn
Soens Inge - 40 ptn
Nollet Piet - 15 ptn
5/7 - 6/3 - 11/9
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Bergen Lara - 70 ptn
Schalck Niels - 75 ptn
6/4 - 6/3
14:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Taghon Bert - 10 ptn
Van De Walle Thomas - 3 ptn
Winnaar
Mestdagh Christian - 5 ptn
Sanders Luc - 10 ptn
7/6 (4) - 6/7 (2) - 10/6
14:30 DUBBEL JONGENS U15 2 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Allaert Emiel - 25 ptn
Decocker Robbe - 25 ptn
Bonte Martin - 25 ptn
Moors Jack - 15 ptn
6/0 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Menschaert Pascaline - 3 ptn
Willems Tom - 5 ptn
6/0 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Den Abeele Lise - 15 ptn
Vernimmen Elvine - 45 ptn
6/3 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Nollet Annelien - 5 ptn
Nollet Piet - 15 ptn
Winnaar
Lemey Adeline - 15 ptn
Bruggeman Pieter - 10 ptn
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boterberg Filip - 45 ptn
Van Duyse Filip - 105 ptn
Winnaar
Aelbrecht Tim - 85 ptn
De Windt Thibaut - 65 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Decker Babette - 45 ptn
Standaert Jan - 40 ptn
6/2 - 6/2