Dagplanning van

  • Datum 19/07/2021 - 25/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 88
  • Week 29
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Metten Lenard - P200
Suffeleers Junot - P200
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Pallen Arne - P200
Suffeleers Maxime - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Nelissen Christophe - P200
Soetaert Grisjo - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 D'ignazio Marco - P200
Martens Tom - P200
7/5 - 6/4
09:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bervoets Sarah - P50
Jaemers Sara - P50
6/1 - 6/1
09:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cupers Véronique - P50
Vanbilsen Greet - P50
6/2 - 6/1
09:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Broe Sarah - P50
Smets Stefanie - P50
6/4 - 6/4
09:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Nysten Alana - P50
Nysten Lisa - P50
7/5 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Benats Benoit - P100
Wouters Toon - P100
Hellal Mokrane - P100
Vanderbemden Sven - P100
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ottenburgs Kevin - P100
Vandereyken Thibe - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Jans Geert - P100
Jorissen Dirk - P100
7/5 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lowet Liesbeth - P50
De Ridder Sammy - P100
6/1 - 6/1
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Donne Ann - P100
Herrygers Gert - P100
Depaz Katrien - P50
Nijskens Ward - P100
6/2 - 6/1
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dewinkeler Isabelle - P100
Deglinne Jan - P100
7/5 - 6/4
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schrijvers Jessie - P50
Ceulemans Wesley - P100
7/5 - 7/6
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Appolloni Ilario - P300
Gielissen Jo - P500
2/6 - 6/1 - 10/4
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hendrickx Sam - P500
Van Overbeke Pieter - P300
5/7 - 6/3 - 10/4
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Huybrechts Jelle - P500
Sannen Jeroen - P300
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Maex Ruben - P500
Vandewal Tom - P300
6/3 - 6/4