Dagplanning van

  • Datum 14/06/2021 - 20/06/2021
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 24
  • Adres Zonnelaan 61
    8430 Middelkerke
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Willem Silke - P50
Adjou Keenan - P100
Dessin Joke - P50
Vanovenberghe Ruben - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pelkmans Kelly - P50
Vancompernolle Jonas - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Deserranno Floor - P50
Dierckens Nathan - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Laga Sandy - P50
Casteleyn Sven - P100
Derez Julie - P50
Callebaut Lennart - P100
7/6 (5) - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laga Sandy - P50
Casteleyn Sven - P100
6/3 - 7/5
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Willem Silke - P50
Adjou Keenan - P100
6/3 - 7/5
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
Bogaert Lara - P200
Belaen Jelle - P200
Vandenbrande Nadia - P100
De Lille Peter - P200
6/1 - 6/1
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Lehouck Alissa - P200
Herreman Alain - P200
7/6 (4) - 7/5
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tournoy Djensy - P50
Verde Presa David - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Van Hecke Anouk - P200
Van Vooren Aaron - P200
7/6 (3) - 7/5
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Serruys Stephanie - P200
Van Wonterghem Steve - P200
7/6 (6) - 7/5
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Casteleyn Bieke - P200
Lehouck Chris - P200
6/2 - 6/2
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Bogaert Lara - P200
Belaen Jelle - P200
7/6 (3) - 2/6 - 10/7
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Hermy Wendy - P50
Verhaege Veerle - P50
6/1 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Debaveye Cindy - P50
Derluyn Martine - P50
7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/8
15:00 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Storme Claudia - P200
Van Houtryve Jean - P200
6/2 - 4/6 - 12/10
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dessin Joke - P50
Schoonvaere Vicky - P50
6/2 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Lescouhier Lore - P50
Pyckavet Lisa - P50
6/3 - 6/0
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Claes Imke - P50
Pelkmans Kelly - P50
7/6 (4) - 6/2