Dagplanning van

  • Datum 28/06/2021 - 04/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 108 / 124
  • Week 26
  • Adres Lichtaartseweg 216/1
    2200 Herentals
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Wellens Catherina - P50
Jansens Jurgen - P100
Winnaar
Goris Nathalie - P50
Goris Rik - P100
6/2 - 6/3
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beukeleers Inez - P100
De Weerdt Kristof - P100
6/2 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Renders Kirsten - P50
Campo Christian - P100
6/1 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssens Thalissa - P50
Swinnen Stijn - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Jong Stef - P300
Heylen Stefaan - P300
6/3 - 6/4
10:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Pauwels Ruben - P300
Van Bael Nick - P300
3/6 - 6/2 - 10/4
10:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Broes Jordi - P200
Parms Dimitri - P300
6/2 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Matheussen Steff - P100
Van Gestel Jonas - P100
6/3 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nauwelaers Laurenz - P100
Steukers Griffin - P100
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Hermans Simon - P100
Lemmens Tom - P100
Geudens Emiel - P100
Lammens Jente - P100
6/1 - 6/0
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Winter Victor - P100
Holemans Lode - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Oyen Shana - P500
Moinil Christof - P700
6/1 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Beke Tom - P500
Kajou Brian - P1000
7/6 (1) - 2/6 - 10/7
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Bogaerts Bram - P700
Malatsidze Kacha - P700
Winnaar
Veys Navarro - P700
Veys Xander - P700
3/6 - 6/4 - 10/1
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Baert Gilles - P700
Dolfyn Philip - P500
6/0 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Loots Jonas - P500
Smets Gert - P500
Abrams Siemen - P300
Rutten Bram - P500
6/3 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Borstlap Lars - P500
Wyseure Jeroen - P300
Winnaar
De Busser Gert - P500
Goysens Tom - P500
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Gilissen Piet - P500
Reynders Simo - P500
7/5 - 7/5
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bouwen Mathieu - P500
De Groof Nico - P500
6/2 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Meekers Ruben - P500
Velaerts Matthias - P500
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Dolfyn Benoit Jr - P500
Dolfyn Mathieu - P500
Winnaar
Loots Jonas - P500
Smets Gert - P500
6/3 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Busser Gert - P500
Goysens Tom - P500
Dausy Evert - P500
Peeters Jelle - P500
7/5 - 7/5