Dagplanning van

  • Datum 05/07/2021 - 18/07/2021
  • Aantal inschrijvingen 413
  • Week 28
  • Adres Tennislaan 16
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cops Gerard - 40 ptn
Geusens Jan - 10 ptn
De Cock Quinten - 35 ptn
Vanhees Jef - 25 ptn
7/6 (4) - 6/4
09:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vandenhoudt Bram - 20 ptn
Ceusters Emile - 20 ptn 2/6 - 6/3 - 6/1
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vande Sande Luca - 5 ptn
Winnaar
Vreven Raffa - 5 ptn
6/2 - 2/6 - 6/4
09:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Jansen Julie - 11.3 (15 ptn)
Follon Wies - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 3/4 (4) - 4/3 (4)
09:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Davids Britt - 20 ptn
Vliegen Zoë - 20 ptn 6/0 - 1/6 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bodson Dominique - 35 ptn
Nolmans Lars - 25 ptn
Winnaar
Ferson Melissa - 15 ptn
Geysmans Danny - 40 ptn
6/3 - 3/6 - 12/10
10:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cox Tom - 25 ptn
Winnaar
Neveux Niels - 30 ptn
6/4 - 0/6 - 6/3
10:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
D'Hondt Luka - 11.3 (15 ptn)
Ivanov Nikolay - 11.3 (15 ptn) 3/4 (8) - 4/3 (2) - 4/0
10:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Roox Lore - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Hubens Laura - 13.4 (10 ptn)
6/2 - 6/4
10:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Neyens Amber - 13.6 (3 ptn)
Bynens Laurine - 13.8 (1 ptn) 6/1 - 6/4
10:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Stelten Elina - 5 ptn
Mitrovic Dara - 3 ptn 6/2 - 1/6 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Poulain Jannik - 20 ptn
Veestraeten Stef - 70 ptn
Winnaar
Bergmans Glenn - 30 ptn
Verlaek Cedric - 60 ptn
6/2 - 6/2
12:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kerkhofs Valerie - 10 ptn
Winnaar
Schols Ruth - 3 ptn
3/6 - 6/3 - 7/6 (3)
12:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Box Mario - 50 ptn
Houben Gijsbrecht - 35 ptn 6/4 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Stulens Marcel - 30 ptn
Winnaar
Vanoppen Eddy - 30 ptn
6/1 - 6/2
12:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Agterberg Max - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
De Ryck Manu - 13.3 (15 ptn)
6/1 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Oversteyns Esther - 10 ptn
Stas Eva - 45 ptn
Ferson Melissa - 15 ptn
Hoekx Elke - 35 ptn
6/4 - 5/7 - 11/9
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Davi Naomi - 20 ptn
Veestraeten Stef - 70 ptn
Winnaar
Vliegen Zoë - 20 ptn
Goiris Steven - 65 ptn
7/6 (9) - 2/6 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 45 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Geusens Marcel - 5 ptn
Leroux Richard - 3 ptn
Buyens Daniel - 3 ptn
Verbruggen Jan - 5 ptn
6/1 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cesar Felicia - 85 ptn
Winnaar
Brebels Britt - 85 ptn
6/4 - 1/6 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vanhaeren Heidi - 10 ptn
Bruninx Ellen - 10 ptn 6/4 - 6/7 (2) - 7/5
13:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gielen Stef - 90 ptn 6/1 - 1/0 opgave
14:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Drenth Sabina - 10 ptn
Van Eynde Tom - 3 ptn
Raison Carina - 5 ptn
Vandelaer Luc - 5 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 10/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandebroek Ann - 5 ptn
Crv David - 20 ptn
Winnaar
Saveleva Olga - 5 ptn
Frycz Karl - 20 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Maleux Conny - 5 ptn
Maleux Peter - 3 ptn
Winnaar
Geebelen Sabine - 3 ptn
Cools Geert - 5 ptn
6/0 - 3/6 - 10/5
15:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Davids Britt - 20 ptn
Dezwart Geike - 30 ptn 6/2 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bodson Dominique - 30 ptn
Bollengier Ann - 25 ptn 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Neyens Jarne - 10 ptn 4/6 - 6/4 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cuenen Jurgen - 5 ptn
Winnaar
Gos Manu - 5 ptn
6/2 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Meuwissen Sabina - 10 ptn
Palmen Sonja - 20 ptn
Mertens Carine - 15 ptn
Poelmans Mieke - 10 ptn
3/6 - 6/1 - 10/8
16:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fransen Gisele - 3 ptn
Kischel Gisela - 10 ptn
Goltstein Brigitte - 5 ptn
Vanrompay Anne - 5 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Schils Thibauld - 80 ptn
Veestraeten Stef - 70 ptn
Gielen Dave - 75 ptn
Vranken Martijn - 65 ptn
6/3 - 6/0
16:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Crv David - 20 ptn
Smits Dirk - 10 ptn
Theuwissen Bert - 5 ptn
Theuwissen Tuur - 15 ptn
2/6 - 6/2 - 10/7
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Raaffels Noah - 55 ptn 6/7 (7) - 6/2 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Diepvens Victor - 40 ptn
Cornelissen Thomas - 35 ptn 6/4 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fret Raphael - 30 ptn
Mommens Marco - 30 ptn 6/3 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Thoelen Ronald - 10 ptn
Wijnen Pieter - 5 ptn 6/0 - 6/4