Dagplanning van

  • Datum 30/07/2021 - 08/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 371 / 385
  • Week 31
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van Gorp Els - 5 ptn
Verhaegen Jill - 10 ptn 6/2 - 6/3
09:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Poecke Ellen - 20 ptn
Winnaar
De Preter Kelly - 30 ptn
6/4 - 7/5
09:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Desmet Vanessa - 3 ptn
Verheyen Marleen - 10 ptn 7/6 (3) - 6/0
09:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Houdt Bert - 25 ptn
Winnaar
Van Hoppe Jelle - 25 ptn
6/3 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pauwels Femke - 10 ptn 6/3 - 6/0
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Struyf Maxim - 11.4 (10 ptn)
Winnaar
Urkens Wout - 11.3 (15 ptn)
4/3 (2) - 4/1
11:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Lallemand Arnaut - 13.7 (2 ptn)
De Reyck Diete - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/4
11:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Mertens Niene - 13.3 (15 ptn)
Leirs Chloe - 13.4 (10 ptn) 6/3 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Florus Fleur - 30 ptn
Winnaar
Poortmans Norah - 15 ptn
5/7 - 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Willemsen Elfje - 20 ptn
De Preter Kelly - 30 ptn 7/5 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pisele Lars - 10 ptn 6/0 - 6/4
12:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Schenck Aleksandr - 3 ptn 4/6 - 7/5 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gommers Tamas - 3 ptn 6/4 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dufraing Kevin - 20 ptn
Winnaar
Driesen Patrick - 30 ptn
6/4 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Sillis Toon - 40 ptn
De Nil Marc - 50 ptn 6/6 opgave
15:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Gorp Els - 5 ptn 6/3 - 6/3
15:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Genechten Kor - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Leys Lenn - 13.4 (10 ptn)
6/3 - 6/0
17:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dorofey Xenia - 40 ptn
Winnaar
Dielens Lucya - 60 ptn
6/3 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Meer Axel - 70 ptn
Winnaar
Boeckx Willem - 70 ptn
6/4 - 7/5
17:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Leers Milan - 40 ptn
Winnaar
Sillis Toon - 40 ptn
3/6 - 7/5 - 6/3
18:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Wijnants Wout - 20 ptn
Winnaar
Vergauwe Mateo - 30 ptn
6/2 - 6/0