Dagplanning van

  • Datum 06/09/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 47 / 48
  • Week 36
  • Adres Floridastraat 42
    2830 Willebroek
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verheyen Katleen - P50
De Decker Jelle - P100
6/0 - 6/0
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Raemdonck Liesbeth - P50
Schets Stijn - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van den heuvel Pascale - P50
Dehertog Quinten - P100
7/6 (5) - 7/6 (5)
09:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Roy Karen - P100
Guns Jan - P100
De Voecht Ilse - P100
Brigez Guy - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laevaert Cindy - P100
Van den heuvel Pascale - P50
6/1 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Audiens Laure - P100
Andries Brecht - P100
6/1 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Block Gitte - P50
Verbeke Ben - P100
Winnaar
De Roy Karen - P100
Guns Jan - P100
6/3 - 6/3
12:00 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beukeleers Inez - P100
Van Den Bempt Audrey - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Roy Karen - P100
Guns Jan - P100
6/3 - 3/6 - 10/4
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Christiaens Ilyas - P100
Leysen Christophe - P200
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Latorre Roberto - P200
Vanschoenwinkel Greg - P200
Winnaar
Pauwels Stijn - P200
Raskin Nick - P200
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
De Prins Joris - P200
Otzipka Ian - P200
De Vadder Jorny - P200
Huys Philip - P200
6/3 - 6/2
13:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 Cools Luc - P200
Troch Wim - P200
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Jottier Frederic - P500
Jottier Mathias - P500
1/6 - 6/4 - 10/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Feyen Nicolas - P500
Wyseure Jeroen - P300
Winnaar
Beke Tom - P500
Pittoors Flemming - P500
6/4 - 4/6 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Nys Christophe - P200
Joossens Patrick - P100
4/6 - 6/4 - 10/5
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200
Winnaar
De Prins Joris - P200
Otzipka Ian - P200
Pauwels Stijn - P200
Raskin Nick - P200
6/4 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bosmans Thomas - P500
Van Deun Patrick - P500
Winnaar
Beke Tom - P500
Pittoors Flemming - P500
7/5 - 4/6 - 10/8
16:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR 200 De Prins Joris - P200
Otzipka Ian - P200
6/2 - 6/1