Dagplanning van

  • Datum 23/08/2021 - 29/08/2021
  • Aantal inschrijvingen 138
  • Week 34
  • Adres Franklin Rooseveltlaan 155
    8790 Waregem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coenegrachts Brecht - P100
Delange Guillaume - P100
6/2 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Haeck Kristof - P100
Mathijs Ludwig - P100
6/2 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pinson Matthias - P100
Pinson Nicolas - P100
6/2 - 6/2
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Castiau Dimitry - P100
Verbeure Loic - P100
6/4 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hochepied Simon - P100
Vanlede Jens - P100
6/4 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Tanghe Anton - P100
Vercaemst Olivier - P100
6/4 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coorevits Brecht - P100
Vanden Bussche Yves - P100
7/6 - 7/6
10:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Casteleyn Bieke - P200
Van Damme Nico - P200
Winnaar
Garré Maaike - P100
Lamon Tim - P200
6/1 - 6/1
10:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bruyn Auke - P200
Dhaese Thomas - P100
6/2 - 6/2
10:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vandekerckhove Céline - P100
Monseré Kevin - P200
6/2 - 6/2
10:15 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Audoore Valerie - P100
Lourette Jonas - P200
7/6 - 6/7 - 10/7
10:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nowakowski Alex - P100
Van De Velde Michiel - P100
6/2 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Debrabandere Heidi - P50
Maertens Kathy - P50
6/2 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cortvriend Isabel - P50
Cortvriend Veerle - P50
6/2 - 6/2
11:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fadeux Kelly - P100
Vandecasteele Isabelle - P50
6/4 - 6/4
11:45 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Spaendonck Julie - P100
Waeterloos Sofie - P100
7/6 - 7/6
12:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claeys Katrien - P100
De Smet Van Damme Leen - P100
6/4 - 6/4
12:30 PADEL DAMES 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Bruyn Birgit - P100
Vanmaercke Mieke - P100
7/6 - 7/6
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Cauwenbergh Kenneth - P500
Sassen Alain - P1000
6/4 - 7/5
13:30 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Nellen Winfried-David - P500
Sanders Korneel - P700
Winnaar
Demasure Jan - P500
Roose Aaron - P500
7/6 - 7/6
14:30 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Budiharto Lies - P500
De Neef Yves - P500
6/4 - 7/5
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Demasure Jan - P500
Roose Aaron - P500
7/5 - 6/4
15:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Descheemaeker Dieter - P300
Ide Dimitri - P300
6/4 - 6/3
15:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Waele Bart - P300
Wallaert Philippe - P200
6/4 - 6/3
15:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Windt Fabrice - P300
Puystiens Koen - P300
7/6 - 6/7 - 10/7
16:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Denolf Michiel - P300
Roose Lode - P300
6/0 - 6/0
16:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Bleeker Bert - P300
Krul Steven - P300
6/2 - 6/2
16:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Deklerck Jonas - P300
Tampere David - P200
6/4 - 6/3
16:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Windt David - P300
Wessels Rodolphe - P300
6/4 - 6/4