Dagplanning van

  • Datum 30/08/2021 - 12/09/2021
  • Aantal inschrijvingen 222
  • Week 36
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vancoetsem Britt - 10 ptn
Soenen Olivier - 50 ptn
Winnaar
Dermaut Camille - 30 ptn
Aelter Arno - 15 ptn
6/3 - 6/0
09:30 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Descheemaecker Stefanie - 3 ptn
Vandamme Ellen - 5 ptn
7/6 (5) - 6/2
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Podevijn Estelle - 60 ptn
Evrard Gilles - 25 ptn
6/0 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Smet Stijn - 3 ptn
Noë Luc - 5 ptn
Deraedt Jan-Lawrence - 3 ptn
Himpe Arne - 3 ptn
6/2 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dermaut Camille - 30 ptn
Vanbelle Anne - 20 ptn
Winnaar
Casteleyn Merel - 25 ptn
Scheyving Celine - 25 ptn
6/1 - 7/5
12:00 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Coninck Kevin - 75 ptn
Lambrecht Wout - 15 ptn
Blomme Dimitry - 30 ptn
De Nys Robbert - 50 ptn
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Eerebout Kim - 10 ptn
De Schacht Luc - 5 ptn
Winnaar
Dacquin Emilia - 3 ptn
De Groote Daan - 3 ptn
4/6 - 6/3 - 11/9
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dermaut Camille - 30 ptn
Aelter Arno - 15 ptn
7/5 - 6/2
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Neyrinck Nathalie - 3 ptn
Sablon Xavier - 5 ptn
Winnaar
Delaere Griet - 3 ptn
Bobelyn Bram - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 10/6
15:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bruaux Serge - 20 ptn
Vanhercke Pieter - 10 ptn
Vanhaecke Julien - 3 ptn
Vanpoucke Jakke - 25 ptn
6/2 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gailliaert Celine - 3 ptn
Vanpoucke Jakke - 25 ptn
6/1 - 4/6 - 10/7
17:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ryde Olivier - 10 ptn
Sirjacobs Stefaan - 5 ptn
Schatteman Michiel - 10 ptn
Serreyn Jerome - 5 ptn
6/4 - 6/1
19:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Numapichatkajorn-Gyde Nancy Chanapa - 5 ptn
Sirasiree Charoenphan - 10 ptn
Winnaar
Almey Louise - 15 ptn
Schutyser Sarah - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 10/7
19:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Helewaut Frederick - 35 ptn
Lierman Mattijs - 25 ptn
Winnaar
Bruaux Serge - 20 ptn
Vanhercke Pieter - 10 ptn
7/5 - 6/2