Dagplanning van

  • Datum 14/09/2020 - 20/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 88
  • Week 38
  • Adres Zomerloosstraat 48
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bryon Ann - P50
Brouckmeersch Andy - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Aspeslagh Vanessa - P50
Van Looy Hans - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Patrouille Lynn - P50
Hubens Sean - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Feys Maura - P50
Boeraeve Yenthé - P100
7/6 (6) - 7/6 (7)
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Billiet Wim - P250
Willems Jean - P250
De Vleeschouwer Manu - P100
Van Den Branden Sean - P250
6/0 - 6/0
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lams Sam - P100
Van Coppenolle Bart - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vansever Maarten - P250
Vansever Ruben - P250
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Heugeu Cedric - P100
Verduyn Tomas - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bachofner Pancho - P100
Lams Sam - P100
Deconinck Kevin - P100
Soete Nicky - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanhoutte Jesse - P100
Vanthuyne Filip - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gesquiere Christophe - P100
Matsaert Koen - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Spegelaere Tony - P100
Van Looy Hans - P100
6/2 - 6/2
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Jonghe Kaat - P250
Leys Justine - P250
6/3 - 6/3
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Cieters Sabrina - P250
De Geest Kim - P250
6/4 - 6/3