Dagplanning van

  • Datum 07/09/2020 - 11/10/2020
  • Aantal inschrijvingen 201
  • Week 41
  • Adres Kerkeweg 1
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Olaerts Lieve - 3 ptn
Jaksons Robert - 5 ptn
Ruttens Mariet - 3 ptn
Fantini Guido - 5 ptn
6/0 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 1 (55 - 100)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cesar Felicia - 90 ptn
Vanormelingen Sam - 30 ptn 6/3 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Lenaerts Henri - 10 ptn 6/2 - 5/7 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 50 2 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bollen Lisette - 3 ptn
Goltstein Brigitte - 5 ptn
7/6 (6) - 3/6 - 10/7
13:00 DUBBEL HEREN 3 (23 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bormans Steven - 5 ptn
Gielkens Hein - 30 ptn
6/4 - 2/6 - 11/9
13:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Reynders Peter - 10 ptn
Van De Broek Wim - 10 ptn
Cox Jean-Claude - 5 ptn
Jaksons Robert - 5 ptn
1/6 - 7/5 - 10/6
14:00 DUBBEL HEREN 1 (93 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Krutzen Jannick - 70 ptn
Van Noppen Dries - 60 ptn
Thuys Erik - 65 ptn
Van Schendel Dante - 40 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bricteux Eline - 10 ptn
Bricteux Daniel - 10 ptn
6/4 - 7/6 (6)
14:30 ENKEL HEREN 55 2 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Vandeweerd Dirk - 3 ptn 6/1 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (53 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rigas Jessica - 65 ptn
Meurs Roel - 25 ptn
Paesen Ellen - 45 ptn
Alvaro Giuseppe - 30 ptn
6/4 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 5)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Brodzinski Alex - 5 ptn
Winnaar
Verschoote Yves - 5 ptn
6/4 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 35 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Stulens Evy - 10 ptn
Lismont Elke - 3 ptn 6/0 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 1 (50 - 75)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Panis Pieter - 70 ptn
Thuys Erik - 65 ptn 6/3 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Ledwon Thomas - 10 ptn
Winnaar
Bormans Steven - 5 ptn
7/6 - 6/4
17:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cox Jean-Claude - 5 ptn
Hendrikx Guy - 3 ptn
Remans Steven - 3 ptn
Van Schendel Patrick - 3 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (23 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanormelingen Sam - 30 ptn
Berghs Alexander - 20 ptn
Winnaar
Stulens Evy - 15 ptn
Alvaro Giuseppe - 30 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
19:00 ENKEL HEREN 2 (25 - 45)
Finale
Hoofdtabel
Vanmechelen Patrick - 40 ptn 6/2 - 6/0
19:00 ENKEL HEREN 4 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Vankerckhoven Staf - 3 ptn
Winnaar
Verschoote Yves - 5 ptn
6/4 - 1/6 - 6/1