Dagplanning van

  • Datum 14/09/2020 - 20/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 60
  • Week 38
  • Adres Rode Beukendreef 29
    8210 Loppem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vandeputte Nancy - P250
Grillet Mathieu - P100
6/3 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250
Winnaar
Leys Justine - P250
De Muyt Thijs - P250
Wallyn Sofie - P250
Tant James - P250
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Leys Justine - P250
De Muyt Thijs - P250
3/6 - 6/1 - 10/8
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kennes Nadine - P50
Ruckebusch Sofie - P50
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Claeys Nathalie - P50
De Waele Sabrina - P50
6/2 - 6/2
12:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cuffez Ilke - P50
Dekeyser Brenda - P100
5/7 - 6/1 - 12/10
12:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cools Annik - P100
Vannecke Nathalie - P100
7/6 (5) - 6/2
13:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berteloot Hanne - P100
Lootens Geraldine - P50
6/2 - 7/6 (4)
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Crombez Jakob - P100
Raveschot Bart - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Speecke Ewout - P100
Verhoeyen Lorenz - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Matthijs Michael - P100
Van Hulle Stijn - P100
6/0 - 2/6 - 10/4
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Soberon Joshua - P100
Van Leuven Jonas - P100
6/4 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Neyrinck Filip - P500
Sypre Matthias - P500
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Duhou Milan - P250
Vercaigne Estéban - P250
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Taelman Leander - P100
Verhelst Ward - P100
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Vandevijvere Maarten - P500
Vandevijvere Pieter - P500
6/3 - 4/6 - 10/8
16:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Rouck Louis - P500
Slabbaert Pieter-Jan - P500
6/4 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Puystiens Koen - P250
Van Moerkercke Dimitri - P250
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Blaton Sebbe - P100
Van den Berghe Christophe - P250
6/4 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Grillet Mathieu - P100
Vandevelde Sander - P250
6/3 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Vos Andres - P250
Lantsoght Maxime - P250
6/4 - 6/4