09:30 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Camps Ivan - 3 ptn Wouters Robby - 3 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
09:30 |
DUBBEL HEREN 55 1 (6 punten - 28 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Caes Walter - 10 ptn Loconsole Franco - 5 ptn |
7/6 (6) - 6/3 |
09:30 |
ENKEL DAMES 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maes Ils - 3 ptn |
6/2 - 7/6 (2) |
09:30 |
ENKEL DAMES 4 (3 - 3) Finale Hoofdtabel |
|
Theunis Emmy - 3 ptn |
|
6/1 - 6/4 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 93 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Reynders Tom - 20 ptn Thoelen Stef - 3 ptn |
7/5 - 6/3 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U11 1 (11.8 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mentens Axelle - 11.7 (2 ptn) |
4/2 - 4/1 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Claes Annemie - 3 ptn Martin Nele - 3 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Engelen Peggy - 20 ptn Nelis Ludo - 35 ptn |
6/2 - 7/5 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Claes Raphael - 15 ptn Corvers Christophe - 40 ptn |
|
6/0 - 7/6 (5) |
11:00 |
ENKEL HEREN 4 (3 - 3) Finale Hoofdtabel |
|
Nelis Thomas - 3 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 1 (9.8 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ooms Cian - 9.7 (2 ptn) |
4/0 - 4/2 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Massin Isa - 10 ptn Reumers Sarah - 15 ptn |
6/4 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lemaire Catherine - 3 ptn Verspreet Marc - 3 ptn |
7/5 - 5/7 - 10/5 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Carolien - 3 ptn Vanwesemael Bart - 3 ptn |
|
6/1 - 7/6 (5) |
12:30 |
ENKEL HEREN 1 (3 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geuens Alexander - 55 ptn |
6/3 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.8 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schroeyen Tristan - 13.5 (5 ptn) |
6/3 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U13 1 (13.8 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
Simons Jenthe - 13.1 (25 ptn) |
|
6/1 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 103 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Berckmans Katrien - 70 ptn Spruyt Mieke - 20 ptn |
7/5 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dekoster Cindy - 25 ptn Truyen Lina - 25 ptn |
|
6/4 - 7/6 (5) |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (3 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
Aerts Carine - 10 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL DAMES 25 1 (3 - 100) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cerstelotte Caroline - 45 ptn |
6/1 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 2 (3 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schoofs Luc - 50 ptn |
7/6 (5) - 6/1 |
14:30 |
DUBBEL U09 1 (2 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Claesen Elouise - 5 ptn Huysmans Mathias - 1 ptn |
|
4/2 - 4/3 (9) |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 103 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Reynders Annelies - 50 ptn Vanzeir Tuur - 45 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanhoudt Ilse - 25 ptn Vanhoudt Dave - 5 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Grimbergen Kevin - 5 ptn Vanhoudt Davy - 3 ptn |
5/7 - 6/4 - 10/8 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.8 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Finn - 11.7 (2 ptn) |
4/3 (2) - 4/3 (6) |
17:00 |
DUBBEL DAMES 50 1 (6 punten - 28 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Postelmans Renilde - 3 ptn Wils Claudia - 25 ptn |
|
7/5 - 7/6 (4) |
17:00 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geens Frederik - 20 ptn Sas Gert-Jan - 10 ptn |
6/4 - 2/6 - 10/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 1 (3 - 100) Finale Hoofdtabel |
|
|
Snoeks Aurélie - 80 ptn |
6/0 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Swinnen Gerben - 10 ptn |
|
6/7 (6) - 6/2 - 7/6 (4) |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (3 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Reynders Steven - 35 ptn |
6/2 - 6/1 |
19:00 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bastiaensen Monique - 5 ptn Cuppens Tanya - 5 ptn |
6/4 - 6/4 |