Dagplanning van

  • Datum 03/08/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 86
  • Week 32
  • Adres Geralaan 51
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lootens Ingeborg - P100
Messens Flore - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Broucke Annick - P100
Evers Annelies - P50
6/4 - 6/3
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bryon Ann - P50
Feys Maura - P50
7/5 - 5/7 - 10/7
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gielen Steffie - P100
Storm Esther - P50
6/4 - 7/5
10:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Brabander Sarah - P100
Plovier Astrid - P50
6/4 - 7/5
12:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Gailliaert Frank - P250
Schyvinck Casper - P500
6/4 - 6/3
12:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Driessen-Andries Olivier - P500
Himschoot Kenneth - P500
6/4 - 7/5
12:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Blomme Geert - P500
Haeghens Timmy - P250
6/4 - 7/5
13:15 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lierman Dries - P500
Verschoore Kris - P500
6/1 - 6/2
13:15 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Lamaire Bert - P500
Seurynck Sven - P250
6/1 - 6/2
13:15 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Hecke Pieter - P500
Verhoeven Olivier - P500
6/4 - 6/3
13:15 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Witte Manuel - P500
Wessels Rodolphe - P250
6/1 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cosman Sebastiaan - P250
Deleu Bert - P250
6/4 - 4/6 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pille Achiel - P100
Vansteelandt Cedric - P100
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bertrem Dries - P100
Verhelst Ward - P100
6/4 - 4/6 - 10/7
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Matthys Mike - P100
Vansteelandt Dirk - P100
Winnaar
Cuypers Rik - P100
Mestdagh John - P100
6/2 - 6/3
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bruyneel Arne - P100
Vanhollebeke David - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 D'Hondt Nathan - P100
Vallez Quentin - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Belaen Jelle - P100
Broux Marchiel - P100
6/3 - 6/2
14:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Swinnen Bert - P100
Warnier Kevin - P100
Dierickx Pascal - P100
Verschelde Stefaan - P100
6/3 - 6/4