Dagplanning van

  • Datum 03/08/2020 - 20/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 100 / 500
  • Week 34
  • Adres Kiezelweg 75
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
15:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maussen Steffi - 55 ptn
Valkenborghs Kristof - 5 ptn
6/7 (4) - 6/1 - 10/6
16:00 ENKEL HEREN 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Franken Wim - 30 ptn
Dammen Stefan - 25 ptn 6/4 - 7/5
16:00 ENKEL HEREN 3 (3 - 15)
Finale
Hoofdtabel
Van Der Vlies Hans - 10 ptn Willekens David - 3 ptn
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 10 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Geuens Renild - 5 ptn
Melis Eric - 3 ptn
Kemps Ingrid - 3 ptn
De Witte Niels - 3 ptn
6/2 - 6/1
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lommelen Dina - 3 ptn
Ooms Magda - 30 ptn
Winnaar
Baeck Anja - 10 ptn
Faes Inge - 20 ptn
6/4 - 3/6 - 10/2
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mols Caprice - 3 ptn
Mols Charlize - 15 ptn
Winnaar
Pauwels Ann - 10 ptn
Wijnants Charlotte - 5 ptn
6/1 - 7/6 (4)
18:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Rombouts Mario - 25 ptn
Rombouts Stefan - 5 ptn
Winnaar
Luyckx Johan - 5 ptn
Poets Peter - 10 ptn
6/1 - 2/6 - 10/8
18:00 ENKEL DAMES 1 (3 - 70)
Finale
Hoofdtabel
Willems Daisy - 60 ptn Smeyers Britt - 40 ptn
20:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mols Charlize - 15 ptn
Muyshond Sharleen - 65 ptn
Belmans Jitte - 25 ptn
Smeyers Britt - 40 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
20:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Faes Inge - 20 ptn
Swerts Wim - 10 ptn
Winnaar
Geuens Renild - 5 ptn
Rombouts Mario - 25 ptn
6/4 - 6/2
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Melis Josiane - 15 ptn
Rombouts Stefan - 5 ptn
Winnaar
Mannaerts Rita - 5 ptn
Van De Wal Eric - 10 ptn
6/2 - 6/0
20:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Daems Eddy - 5 ptn
De Mey Patrick - 3 ptn
Caers Yvo - 3 ptn
Melis Eric - 3 ptn
20:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Vanhees Debbie - 3 ptn 6/2 - 7/6 (2)
20:30 ENKEL HEREN 1 (3 - 70)
Finale
Hoofdtabel
Valkenborghs Patrick - 55 ptn Bellens Gunther - 45 ptn
20:30 ENKEL HEREN 4 (3 - 5)
Finale
Hoofdtabel
Poets Peter - 5 ptn Theuwissen Koen - 5 ptn