Dagplanning van

  • Datum 07/07/2020 - 18/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 187
  • Week 29
  • Adres Ach Van Ackersquare 2
    8370 Blankenberge
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hagers Bram - 45 ptn
Hagers Hedwig - 15 ptn
6/3 - 3/6 - 11/9
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Samson Nathalie - 5 ptn
Van den Berghe Wim - 15 ptn
Winnaar
Lebacq Fleur - 20 ptn
Lebacq Stefaan - 5 ptn
6/4 - 4/6 - 10/8
11:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Maertelaere Julie - 50 ptn
Leblon Ronny - 50 ptn
6/0 - 6/0
11:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Vos Lisa - 20 ptn
Van Oost Peter - 25 ptn
Winnaar
Degryse Linsey - 15 ptn
Depauw Dimitri - 20 ptn
6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geelen Cedric - 10 ptn
Verwaerde Wim - 3 ptn
Winnaar
Talloen Mike - 3 ptn
Vanrobaeys Kjell - 3 ptn
2/6 - 7/5 - 10/6
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Smedt Jan - 5 ptn
Hagers Hedwig - 15 ptn
Cattellion Jean-Pierre - 5 ptn
Pettens Johan - 5 ptn
6/4 - 6/0
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Joke - 10 ptn
Vanhauwaert Kelly - 3 ptn
Winnaar
Callier Mariane - 10 ptn
Potvin Danielle - 5 ptn
6/3 - 7/6 (4)
13:00 DUBBEL DAMES 45 1 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Breugelmans Lynn - 30 ptn
Jansseune Els - 10 ptn
Ackerman Annick - 10 ptn
Mareydt Kim - 30 ptn
2/3 opgave
13:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beenens Yara - 25 ptn
Lievens Elisa - 30 ptn
6/4 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Blomme Dimitry - 35 ptn
Van Lancker Nick - 35 ptn
Winnaar
Croes Niki - 25 ptn
Deprez Maxime - 55 ptn
7/5 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bruaux Serge - 10 ptn
Lema Peter - 20 ptn
Daems Mathieu - 3 ptn
De Wannemaeker Nick - 20 ptn
2/6 - 6/1 - 11/9
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lebacq Fleur - 20 ptn
Lebacq Stefaan - 5 ptn
Logghe Kathleen - 15 ptn
Logghe Mark - 10 ptn
6/1 - 1/6 - 10/4
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lantsoght Maxime - 75 ptn
Lantsoght Michael - 65 ptn
Winnaar
Maes Matthew - 55 ptn
Van Cleven Steve - 85 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callier Mariane - 10 ptn
Podevijn Toon - 5 ptn
7/5 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beenens Kurt - 10 ptn
Van Lancker Nick - 35 ptn
Winnaar
Hocks Alain - 10 ptn
Van Den Broeck Larz - 30 ptn
6/3 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beenens Yara - 25 ptn
Blomme Dimitry - 35 ptn
7/5 - 6/2